Як поміняти колір очей без лінз. Чи можна змінити колір очей без лінз.

Багатьом людям дуже важливий їх зовнішній вигляд, зачіска, одяг, прикраси. Але є й ті, хто особливу увагу додає не стільки зовнішності, скільки власного кольору очей. Їм недостатньо виразних брів і довгих вій. Вони бажають змінити колір очей, причому зробити це без допомоги кольорових контактних лінз. Кілька простих способів поміняти колір очей без лінз.
Інструкція
1
Змініть колір оточення. У людей з блакитними, сірими й зеленими райдужка досить легко змінюється відтінок залежно від обстановки. Наприклад, сіроокий чоловік, одягнувши блакитну сорочку і блакитну капелюх, легко отримає блакитний відтінок очей. Справа в тому, що колір предметів навколишнього світу відбивається на ваших частинах тіла, у тому числі і в очах.
2
Скористайтеся косметикою. Жінкам знайомий такий прийом, як «відтінити очі» іншим кольором. Наприклад, зеленоока дама, уміло скориставшись коричневим або сірим контурним олівцем і тінями, здатна зробити колір очей більш темним, насиченим, в тому числі і трохи змінити його.
3
Колір очей абсолютно природним способом здатний змінюватися як в дитинстві, так і до старості. Найчастіше, новонароджені діти є на світло блакитноокими. Їх очі з віком стають зеленими, сірими і карими. А от літні люди, навпаки, поступово втрачають свій колір райдужки. До старості, з втратою зору, і самі очі стають немов вицвілими. Навіть темно-карі очі у літньої людини можуть перетворитися в медові.
4
Змінити свій колір очей, не чекаючи старості, можна потрапивши в стресову ситуацію. У деяких людей колір очей міняється, коли вони серйозно хворіють. Зазвичай ці зміни незначні. Райдужка хворого може стати більш темною або світлою, блакитний колір може набути сірі або зелені відтінки. Але ось карі очі практично ніяк не міняються.
5
Офтальмологи відзначають деякі запальні захворювання очей, здатні змінювати їх колір. Це синдром Фукса, синдром Познера-Шлоссмана. У таких хворих райдужка стає зеленуватого відтінку. На жаль, ці захворювання найчастіше вражають тільки одне око, а, отже, у людини виникає різниця в кольорі обох очей (гетерохромія).
6
Існують гормональні очні краплі, які застосовуються при глаукомі для зниження внутрішньоочного тиску. Такі препарати при тривалому закапуванні змінюють колір очей на більш темний. Але ось кароокі пацієнти знову ж практично не помічають зміни кольору. Ці очні краплі офтальмологи ніколи не застосовували і навряд чи пропишуть спеціально для зміни кольору очей, оскільки останнє є побічним ефектом препарату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cdWp96jQjy4
Зверніть увагу
Якщо ваші очі за короткий проміжок часу без будь-яких дій з вашого боку значно змінили колір (наприклад, з карих стали сіро-зеленими), рекомендується негайно звернутися до лікаря, щоб переконатися в тому, що такі зміни - НЕ ознака більш серйозної проблеми зі здоров'ям і зором.
Від того, наскільки гарні й виразні ваші очі , залежить те, як інші люди сприйматимуть вашу зовнішність. Саме очі оживляють обличчя будь-якого чоловіка і будь-якої жінки і тому важливо правильно доглядати за ними, щоб очі не втрачали яскравості і блиску. Ви можете скористатися простими порадами, завдяки яким ваші очі завжди будуть яскравими і красивими, привертаючи увагу оточуючих.
Інструкція
1
Навчіться правильно використовувати косметику для очей, щоб вигідно виділяти їх на обличчі - внутрішній контур очей подкрасьте білим косметичним олівцем, а внутрішні куточки очей злегка оттените червоним олівцем, щоб очі здавалися яскравіше і крупніше.
2
Сприйняття очей багато в чому залежить від форми і доглянутості брів. Не забувайте регулярно доглядати за бровами - причісуйте їх і подрезайте занадто довгі волоски, а також корегуйте форму брів за допомогою пінцета, видаляючи зайве. На брови можна нанести спеціальний гель, як і на вії - це додасть їм блиску.
3
Чи не накладайте на повіки занадто багато тіней - тіні повинні наноситися в невеликій кількості, щоб їх надлишок не накопичувався в складках верхнього століття і не робив макіяж неакуратним. Набираючи тіні на пензлик, злегка струсіть її, щоб скинути надлишки.
4
Якщо переходи між тінями і підведенням для очей занадто різкі, сгладьте їх ватною паличкою. Намагайтеся фарбуватися тінями тих квітів, які гармоніюють з вашим кольором очей, волосся і шкіри - наприклад, якщо у вас холодний тип зовнішності, використовуйте тіні холодних відтінків.
5
Якщо у вас світле волосся і світла шкіра, не використовуйте занадто яскраву косметику - вона зробить вашу зовнішність неприродною. Використовуйте пастельні тони в макіяжі для очей, не робіть підводку занадто яскравою. Центр повік відтіняють перламутровими тінями, щоб зробити очі візуально яскравішим і крупніше.