Як вивести бліх у квартирі. блохи в квартирі Як вивести.

Поселилися в квартирі блохи доставляють неприємності не тільки своїми укусами і сильним свербінням в місцях укусів, вони можуть бути переносниками небезпечних захворювань і навіть викликати епідемії тифу і чуми. Існує більше 500 різновидів бліх. В квартирі селяться 3 різновиди. Не залежно від виду бліх і їх чисельності, з ними необхідно почати негайну боротьбу. Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, то обробляти від бліх потрібно всі квартири і під'їзд. Боротьба поодинці не принесе жодних результатів.
Інструкція
1
У багатоквартирному будинку для боротьби з блохами потрібно викликати санітарну епідемічну станцію для обробки всіх квартир. Боротьба з блохами тільки в своїй квартирі принесе тимчасовий ефект. Якщо у вашій квартирі є блохи, то з 100% впевненість можна сказати що блохи є в усіх квартирах багатоквартирного будинку. Сучасні методи обробки не залишають плям і запаху і дають гарантований результат.
2
Якщо ви хочете боротися з блохами тільки в своїй квартирі , то приготуйтеся до систематичної обробці квартири інсектицидними препаратами, які продаються в аерозольних балончиках і ампулах для боротьби з повзаючими комахами.
3
Купуючи препарат в балончику, перед тим як почати обробку видаліть з квартири всіх людей і домашніх тварин, приберіть акваріум і клітку з птахами, ретельно упакуйте всі продукти. Обробляйте підлогу, стіни, плінтуса, дивани і ліжка. Мити і провітрювати приміщення необхідно через кілька годин після обробки, а не через 30 хвилин як зазначено на балончиках. Приготуйтеся до того, що обробку доведеться проводити систематично, поки всі ваші сусіди не погодяться на загальну обробку квартир.
4
Якщо ви придбали препарат для обробки від повзаючих комах в ампулі, то розведіть її в зазначеній кількості води і обробіть стіни, плінтуса і підлогу. Щілини необхідно обробляти особливо ретельно. Через кілька годин проведіть прибирання в квартирі з видаленням засобу, яким виробляли обробку. Як і при обробці аерозолями, приберіть з квартири людей і домашніх тварин, упакуйте продукти і прийміть заходи для індивідуального захисту.