Як приклеїти пвх. на Який клей клеїти пвх панелі.

Панелі ПВХ можна приклеїти до абсолютно будь-якій поверхні. Для подібних цілей на сьогоднішній день існує безліч марок клею. Щоб не гадати з вибором потрібної вам марки, ви можете скористатися універсальним клеєм, який підійде для приклеювання ПВХ до будь-якого типу поверхні.
Вам знадобиться
  • Панелі ПВХ, клей
Інструкція
1
Перед тим, як ви приступите до приклеювання панелей ПВХ , вам потрібно попередньо підготувати для цього поверхні склеювання, а саме, знежирити їх. Зробити це можна за допомогою мильного розчину. Також в цих цілях вам може допомогти будь-який засіб для миття посуду. Розчиніть у воді засіб так, щоб утворилася піна. Ретельно помийте поверхні склеювання і витріть їх сухою ганчірочкою. Після того, як поверхні повністю висохнуть, ви можете приступити до приклеювання панелей.
2
Щоб не вибирати з безлічі існуючих марок клею, ви можете вибрати універсальний засіб, наприклад, «Момент-Монтаж» або ж «Титан». Перераховані клеї оптимально підійдуть для приклеювання панелей з ПВХ до абсолютно будь-якій поверхні. Якщо ви виберіть для таких цілей «Момент-Монтаж», вам доведеться докупити спеціальний пістолет для видавлювання клею. «Титан» в свою чергу продається в пляшечках, які не потребують застосування будь-якого додаткового інструменту для витискування клею.
3
Видавите точками клей на панель так, щоб відстань між точками становило приблизно 30-35 сантиметрів. Придавите панель до поверхні, після чого, від'єднайте її і дайте постояти протягом однієї хвилини. По закінченню цього часу, знову приклейте панель до поверхні і гарненько притисніть її.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G5wn8Isz8Mw