Як поставити знак питання. Як поставити знак питання на компьютери.

Користувачі деяких моделей ноутбуків можуть зіткнутися з ситуацією, коли натискання на звичні клавіші призводить до несподіваного результату і надрукувати звичайний запитальний знак стає непросто. На щастя, цьому є пояснення.
Інструкція
1
Справа в тому, що через невеликого розміру клавіатури за допомогою деяких клавіш можна друкувати одразу кілька символів. Наприклад, клавіша з російською буквою «Ж» відповідає за введення ще трьох символів: двокрапка, крапка з комою і знак плюс, а використовуючи клавішу з питальним знак ом у латинській розкладці, можна надрукувати точку, апостроф і знак слеш.
2
На практиці це працює так. Щоб надрукувати символ або букву, розташовану у верхній частині клавіші, слід натиснути і утримувати клавішу Shift і одночасно натиснути потрібну кнопку. Якщо друкується не той символ або буква, слід змінити мовну розкладку. Робиться це одночасним натисканням комбінації клавіш Ctrl + Shift або Alt + Shift.
3
А якщо вам потрібно ввести символ або цифру (а не літеру), яка виділена на клавіатурі іншим кольором (зазвичай синім), вам слід натиснути клавішу Fn і, утримуючи її, натиснути на клавішу з потрібним символом або цифрою. Випадкове натискання Fn і Num Lock активує введення тільки тих символів, які вводяться разом з клавішею Fn. Тому, якщо вам не вдається надрукувати знак питання, спробуйте натиснути комбінацію Fn + Num Lock і спробувати знову.
4
Отже, знак питання можна поставити, натиснувши одночасно Shift і клавішу з цифрою 7. Це спрацює, якщо включена російська розкладка. Для введення цього ж знак а в латинській розкладці клавіатури, натисніть Shift і клавішу зі знак ом коми, яка знаходиться між кнопкою з буквою «Ю» і правою клавішею Shift.