Як підібрати розмір лиж.

Правильно підібрана довжина лиж максимально знижує ризик отримання травми під час швидкої їзди. Зайнявшись лиж вим спортом, уважно підійдіть до вибору цього виду спортивних снарядів. Якщо заощадити на ціні й придбати лиж і зі знижкою, але не свого розміру, прослужать вони недовго, а може бути навіть і всього один день.
Інструкція
1
Якщо ви не знаєте своє зростання, попередньо виміряйте його. Встаньте до стіни і зробіть позначку, потім за допомогою сантиметрової стрічки виміряйте отриману висоту. Додавши до отриманої цифри десять, максимум п'ятнадцять сантиметрів ви отримаєте довжину лиж , які оптимально підійдуть до вашого росту.
2
Встаньте і підніміть руку вгору, від висоти кінчиків пальців відніміть десять сантиметрів, ви отримаєте приблизно таке ж значення, що і при вимірюванні висоти першим способом. Якщо ви вже в магазині, а попередні підрахунки довжини не справили, орієнтуйтеся по витягнутій руці, але довжина лиж повинно доходити до зап'ястя.
Корисна порада
Купуйте жорсткі лижі. Термін їх експлуатації значно більше, ніж у лиж, виготовлених з м'яких порід дерева.Еслі ви вибираєте лижі маленькій дитині, візьміть їх трохи коротше потрібної довжини, маляті буде легше освоїти ази лижного спорту.