Як підняти брову.

Красиві і доглянуті брови правильної форми - запорука охайності і пропорційності вашого обличчя. Неправильно оброблені брови, за якими давно не доглядали, здатні серйозно зіпсувати вашу зовнішність, змінивши ваш емоційний образ і створюючи відчуття непропорційності рис обличчя. Витративши зовсім небагато часу на догляд за бровами, ви збережете збалансованість своїх рис, а також підтримайте гармонійну зовнішність.
Інструкція
1
Перед тим, як почати корекцію брів, розчешіть їх щіточкою і визначте основну форму, контури якої вам потрібно намітити. Занадто довгі волоски зріжте гострими ножицями так, щоб їх довжина збіглася з довжиною інших волосків, що ростуть уздовж брови.
2
Не перестарайтеся, підстригаючи брови - робіть це при яскравому освітленні і перед дзеркалом, постійно стежачи за тим, щоб не зрізати зайвого.
3
Візьміть щипчики для брів і, попередньо підготувавши шкіру гарячим вмиванням і завдавши на неї зволожуючий крем, починайте вискубувати зайві волоски навколо контуру брів.
4
Видаляйте все волоски, які ростуть навколо природного вигину брови, порушуючи її красиву форму. Жорстко утримуйте волоски пінцетом і смикайте - для ефективності процедури ваш пінцет повинен бути якісним.
5
Відкоректуйте простір між бровами, видаливши всі волоски на переніссі, а також намітьте рівний і чіткий вигин, а потім видаліть всі зайві волоски навколо тонкого кінчика брови.
6
Якщо ви хочете, щоб брови виглядали густіше і темніше, злегка подкрасьте їх олівцем відповідного відтінку, наклавши під бровою тіні тілесного кольору. Світлі або тілесні тіні, нанесені під брову, зорово піднімають її, роблячи погляд виразніше і глибше.