Як підібрати стиль чоловікові.

Чоловічий стиль одягу не менш важливий, ніж жіночий - від іміджу чоловіка в чому залежить його кар'єра, особисте життя, а також рівень самооцінки і впевненість в собі при спілкуванні з іншими людьми. Підбираючи власний імідж і вибираючи найбільш відповідний одяг, чоловік повинен слідувати ряду критеріїв, які допоможуть зробити правильний вибір. Про ці критерії ми розповімо в нашій статті.
Інструкція
1
Вибираючи одяг, враховуйте особливості своєї фігури, зовнішності, а також характеру і стильових уподобань. Одяг має вам підходити, ви повинні подобатися собі в ній - а значить, потрібно витратити час на підбір підходящих фасонів і кольорів.
2
У кожного чоловіка в гардеробі повинен бути класичний діловий костюм. Костюм ви можете вибрати як американського стилю, так і англійської, і європейського. Американський костюм відрізняється прямими брюками і однобортним піджаком з трьома ґудзиками. Такий костюм добре виглядає на великих чоловіках.
3
Якщо у вас спортивна фігура, вам підійде англійський приталений костюм з розрізами. Цей костюм добре підкреслить фігуру, завдяки своєму облягає силуету. Струнким чоловікам невисокого зросту підійде європейський стиль ділового костюма - з однобортним піджаком на двох ґудзиках, зорово збільшують зріст, і прямими брюками.
4
Костюм повинен сидіти на вас ідеально - тому уважно міряйте все моделі, які вам подобаються. В розстебнутому і застебнутому вигляді піджак повинен сидіти на фігурі, що не стовбурчитися і не натягатися. Рукава і штанини повинні бути відповідної довжини. Піджак повинен закінчуватися нижче сідниць, а край брюк повинен приховувати носок, навіть в положенні сидячи.
5
Колір костюма підбирайте залежно від події і від ваших особистих побажань. Найбільш універсальним вважається чорний колір, а також сірий і темно-синій.
6
У менш ділової та офіційної обстановці ви можете замінити піджак акуратним і чистим светром або джемпером. Кольори брюк, взуття та светри або сорочки повинні поєднуватися, щоб не викликати дисгармонії вашого вигляду.
7
Не забувайте також про верхній одяг, з якою можна вдало поєднувати як офіційний костюм, так і неформальний наряд з джинсів і пуловера. Шкіряна куртка або стиль ное пальто добре поєднуються з шарфами, шийними хустками і чоловічими сумками.