Як вирощувати цибулю на перо.

Пір'я зеленого лука не тільки смачні, а й корисні. В них міститься велика кількість вітаміну C, а ефірні масла зміцнюють людський організм, дозволяючи йому протистояти більшості відомих інфекцій. Ці властивості можуть виявитися дуже корисними в зимовий час, тим більше, що вирощувати цибулю- перо в домашніх умовах не складає ніяких труднощів.
Вам знадобиться
  • - дорослі цибулини
  • - посудину з водою
  • - насіння цибулі
  • - широкий плоский піддон
Інструкція
1
Отримати перо лука можна як від доспілих цибулин, так і з насіння. Найпростіше спробувати проростити цибулину в звичайному склянці з водою. Виберіть великий коренеплід. Добре, якщо у нього вже почали пробиватися зелені паростки. Як би не було шкода, доведеться їх зрізати. Наберіть в посудину з вузькою шийкою воду, розмістіть цибулину так, щоб її денце виявилося лише злегка зануреним в рідину.
2
Якби ви залишили пророслі пір'ячко, вони б одразу рушили в зростання і через кілька днів у вас з'явився б перший урожай. Але був би він дуже незначним. Зрізана же цибулина спочатку випустить потужну кореневу систему, а потім вже дасть багату зелень.
3
Можна влаштувати на підвіконні цілу луковую грядку, взявши широкий плоский піддон, наповнений тирсою, укласти в ньому щільно цибулини денцем вниз і забезпечити їм постійний полив.
4
Перо лука , виганяли з насіння, виходить більш тонким і ніжним на смак. Заповніть плоский піддон садової землею, злегка утрамбуйте її, розподіліть по поверхні тонким шаром насіння лука . Присипте їх зверху грунтом або піском. Пісок дозволить легко випаровуватися волозі з штучної грядки, запобігаючи тим загнивання лука .
5
Ви можете всю зиму зрізати зелене перо, а по весні висадити цибулю на вуличну грядку. Маленькі цибулини швидко приживуться, і вже скоро з них можна буде продовжувати знімати урожай.
Корисна порада
Великі цибулини, призначені для вигонки пера, можна злегка приморозив. Так вони швидше підуть у ріст.