Як завантажити фото з телефону в комп'ютер.

Завантажити фотографії з стільникового телефону на комп'ютер не складно. З розвитком технологічних можливостей сучасних мобільних телефонів це часом необхідно. Адже не завжди є камера під рукою для запечатления потрібних моментів.
Інструкція
1
Якщо фотографію потрібно завантажити дуже швидко, перебуваючи далеко від комп'ютера, потрібно скористатися мобільним інтернетом. Підключення оного на мобільному телефоні залежить від оператора стільникового зв'язку, рівно, як і настройка мобільного пошти. Маючи налаштований інтернет + пошту на мобільному телефоні, ви легко можете відправити фотографію поштою з мобільного на пошту доступну для комп'ютера. Недолік такого способу лише у вартості послуг і порівняльної повільності процесу. Але в деяких ситуаціях (наприклад, ви на відпочинку і хочете переслати фотографію знайомому на пошту) він, звичайно, незамінний.
2
Можна скористатися Bluetooth. Тільки треба, щоб був так само USB Bluetooth для підключення до комп'ютера. При такому способі обмін фотографій і взагалі будь-яких файлів з комп'ютером здійснимо досить просто. Достатньо лише в телефоні активувати Bluetooth. Недоліком способу є все та ж повільність, не особливо зручно за допомогою даного способу обмінюватися з комп'ютером інформацією, що містить тисячі фотографій.
3
Найбільш швидкодіючим способом завантаження фотографій на комп'ютер є підключення телефону до комп'ютера, за допомогою USB шнура. З'являється можливість завантажити змісту телефону. До кожної окремої моделі мобільного телефону є спеціальна програма для роботи через USB. Таким способом без особливих проблем можна скидати тисячі фотографій на комп'ютер досить швидко.
4
Також використовують кардрідер. За допомогою кардрідера можна підключитися прямо до вашої карті пам'яті мобільного телефону, вільно і швидко обмінюватися файлами містяться на карті.