Як висушити на собі одяг.

Несподівано почався дощ може зіпсувати всі плани. Ходити в мокрому одязі некомфортно, та й шкідливо для здоров'я. Якщо немає можливості змінити мокру білизну на сухе, можна спробувати висушити його підручними засобами. Хоча і не рекомендується сушити одяг , не знімаючи її з тіла, але в крайніх випадках можна зробити і невеликий виняток із правил.
Інструкція
1
Якщо у вас під рукою є звичайний фен для волосся і електрику, скористайтеся ним. Увімкніть прилад на високу потужність і направте потік повітря на мокру частину одягу. Фен повинен знаходитися в 15-30 см від тканини. На сушку таким чином буде потрібно досить багато часу.
2
Спробуйте видалити надлишки вологи сухим рушником або серветками. Як тільки рушник буде намокати, беріть сухе. Після можете пропрасувати одяг праскою, от тільки зняти її з себе все одно доведеться. Але всі ці методи підходять тільки в тому випадку, якщо у вас просто не просохла одяг після прання.
3
Якщо ви промокли в поході, можете встати біля вогнища спочатку обличчям до полум'я, а потім спиною. Не наближайтеся надто близько до вогню, одяг може спалахнути. Речі з шкірзамінника сушити близько відкритого полум'я не можна, матеріал може покритися пухирями.
4
Коли на вулиці стоїть спекотна погода, просушити речі на собі можна дуже швидко. Встаньте на сонячне місце і через деякий час ви відчуєте, що речі стали підсихати.
Корисна порада
Вирушаючи в похід або поїздку, не забувайте брати комплект змінної білизни. В дорозі можна не тільки промокнути, але і порвати речі, а також просто забруднитися і змінні речі будуть як ніколи до речі.