Як клеїти стельові шпалери.

Технологія наклейки шпалер на стелю ідентична технологи наклейки на стіни. Роботи бажано проводити з помічником, що набагато спростить і прискорить процес наклеювання.
Вам знадобиться
  • поміст або драбина, ножиці, валик для обробки швів і шпалерна щітка
Інструкція
1
Розведений клей густо нанесіть на середину полотна. Потім від середини розподіляйте до одного з країв. Аналогічно промащується інший край полотна. Шар клею на шпалерах повинен бути рівномірним, повторне нанесення клею дуже проблематично.
2
промазати полотно необхідно скласти «гармошкою». Зробіть складки глибиною приблизно 30 см, так що б клейові боку стикалися один з одним. Утворену «гармошку» залиште на деякий час для того що б клей вбрався в папір.
3
Подбайте, що б ваша робочий одяг мала безліч кишень, це значно полегшить роботу. Пам'ятайте, розм'якшені клеєм шпалери схильні до деформації. Для наклейки полотна на стелю можна скористатися валиком або яким-небудь подібним пристосуванням.
4
Орієнтуючись на контрольну лінію, прикладайте верхню ділянку шпалер до стелі, притримуючи валиком. Потім щільно притисніть і розгладьте від середини до країв.
5
Далі дійте так само, тобто розправляйте полотна шпалер і прикладайте до стелі одну ділянку за іншим, міцно притискайте і розгладжуйте щіткою. Обов'язково стежте, щоб край полотна точно збігався з контрольною лінією.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w7HhUqRBF6s
Корисна порада
1. Що б лінія стику між стелею і стіною була виконана акуратно, проведіть тупою стороною ножиць по прикладеному полотну шпалер і по вийшла лінії відріжте. 2. Що б шпалери ні кривилися в області люстри, зробіть хрестоподібний розріз. 3. Важкі вінілові шпалери наклеювати слід без заходу на стіну.