Як накачати грудні м'язи віджиманнями.

Красиве тіло в наш час - це як візитна картка при знайомстві. Воно може розповісти багато про що - результат це наполегливої праці або пластична операція, правильне харчування або купа стероїдів і анаболіків ... З основою частиною м'язів типу біцепсів і преса зрозуміло, їх можна накачати і в домашніх умовах. А як же бути з м'язами грудей? Їх зазвичай накачують штангою в спортзалі. Але насправді можна зробити це і вдома. Є дуже простий спосіб.
Інструкція
1
Хоч глобальна мережа Інтернет і рясніє різноманітними пропозиціями програм з поліпшення фігури, нарощуванні м'язів та іншого, далеко не кожен спосіб може підходити тій або іншій людині.
2
Не варто довіряти різним пропозиціям на тему «крутий прес за три дні». Це не більше ніж шахрайство. Будь-який лікар скаже, що, по-перше, подібних різких змін відбутися не може, а по-друге - навіть якщо щось і можливо в такі короткі терміни (наприклад, скинути кілька кілограм своєї ваги за два дні), то це негативно позначиться на роботі всього організму в цілому, так як потрібно вносити зміни поступово.
3
Що ж стосується накачування м'язів, в тому числі і грудних. Серед любителів побутує думка, що грудні м'язи можна накачати виключно в тренажерному залі, займаючись зі штангою, причому виключно під певним кутом.
4
Почасти таке твердження вірне. У спортзалі дійсно можна накачати м'язи допомогою штанги, розташованої під певним кутом. Однак це не вся правда. Тренування можна цілком проводити в домашніх умовах. Потрібно лише виконувати деякі умови.
5
Всім з дитинства відомо таку вправу, як віджимання. Воно прекрасно зміцнює руки, спину, сприятливо діє на багато груп м'язів, і є абсолютно безкоштовним, тобто займатися ним можна навіть вдома, не вдаючись до допомоги яких-небудь спортивних снарядів.
6
Ось саме на віджимання і варто звернути увагу. Крім усього іншого, це вправа добре розвиває м'язи грудей. Але повільно. Прискорення досягнення ефекту можна досягти, зліг ускладнивши заняття. Для цього потрібно відштовхуватися руками від підлоги і піднімати торс на стільки, щоб долоні відривалися від підлоги, здійснювати свого роду стрибок на руках. У наслідку можна додати хлопки в долоні, поки тіло знаходиться в повітрі.
7
Так само можна спорудити якусь перешкоду, висотою буквально в десять сантиметрів. Для цього можна використовувати звичайні дошки, покладені один на одного. Завдання вправи полягає в тому, щоб, віджимаючись від статі, підкинути тіло вгору і встигнути руками переміститися на цю піднесеність. Потім подібним чином спуститися назад на підлогу. І повторювати цю вправу до тих пір, поки руки не устанут.Самий простий і бюджетний спосіб накачування м'язів грудей віджиманнями.
Зверніть увагу
Грудні м'язи задіюються і при інших силових вправах: підтягування і перевороти на перекладині, віджимання, поштовхи руками. Тобто м'язи грудей - одні з найважливіших м'язів чоловіки. Є кілька основних правил при прокачуванні грудних м'язів, з якими варто ознайомитися до початку виконання вправ. Як накачати грудні м'язи в домашніх умовах - правила.
Корисна порада
Щоб досягти подібних результатів, не обов'язково відвідувати тренажерний зал, адже накачати м'язи грудей будинку теж можна. Хоча найоптимальніше - це накачувати грудні м'язи в домашніх умовах і в тренажерній залі. Якщо хочете сильніше впливати на грудні м'язи при віджиманні, то потрібно поставити руки ще ширше. А якщо ви розташуєте руки вже, ніж розташування їх на ширині плечей, тоді більший акцент буде зміщено на накачування м'язів рук, хоча і груди теж хитається.
Віджимання від підлоги опрацьовують різні групи м'язів, особливо спину і груди. Їх перевагою є мала ймовірність травматизму, на відміну від вправ зі штангою. Отже, як же варто віджиматися, щоб продуктивно накачувати мускули?
Інструкція
1
Виконайте кілька розминок рухів. Навіть таке просте вправу, як віджимання, може привести до травм і розтягувань, якщо м'язи будуть холодними. Зробіть махи руками, нахили в різні боки і статичні розтяжки грудей. Розминка повинна займати приблизно 5-7 хвилин і проводитися перед кожним тренуванням. Після цього вже приступите до виконання віджимань.
2
Віджимайтеся різної постановкою рук. Взагалі, існує три основних типи віджимань: середньої, вузькою та широкою постановкою. Тому, кожне тренування виконуйте цю вправу по-різному, щоб розвивати всі відділи грудних м'язів. Отже, спочатку відіжміться середньої постановкою рук на прямих ногах 15 разів, потім - 20, після - знову 20 і в кінці - 10. Цього буде цілком достатньо для початку. Наступного разу змініть положення рук і дотримуйтесь цією ж схемою.
3
Застосовуйте обтяження для створення гіпертрофії м'язів. Щоб ефективно прокачувати м'язи рук, спини і грудей, важливо створювати граничне навантаження в кожному сеті. Без цього процес набору м'язів проходитиме дуже довго. Для обтяження підійде звичайний рюкзак або вантажі. Додавайте не більше ніж 1-2 кг протягом 1-2 тижнів. Також збільшуйте кількість повторів і сетів. В процесі тренувань доведіть віджимання до 90-100 раз. Робити ви їх можете за 4-5 підходів.
4
Ставте ноги на невелику піднесеність. Це ще один спосіб збільшити силову віддачу від віджимань, оскільки висока постановка ніг створить підвищений тиск на м'язи грудей. Використовуйте для цієї мети стілець, диван або допомога партнера. Попросіть потримати ноги, поки ви будете виконувати підхід. Пам'ятайте, що застосовувати цей метод потрібно тільки після 1-2 місяців тренувань, інакше можна легко заробити травму спини.
5
Харчуйтеся продуктами з високим вмістом білків і вуглеводів. М'язи ростуть не стільки через вправ, скільки через грамотного харчування. Їжте більше сиру, каш, макаронів, гречки, курки і борошняних виробів. Таким чином, ви зможете давати харчування вашим м'язам і запускати їх зростання.