Як в'язати хутром шапки. Як зв'язати шапку з хутра.

Хутряні шапки - це не тільки теплий, але і красивий аксесуар, адже хутро здавна вважався символом розкоші, достатку і жіночності. Теплу і довговічну хутряну шапку ви можете як купити в магазині, так і зробити вручну, використовуючи техніку в'язання з хутром. Поєднуючи хутро і вовняну пряжу, ви зможете створити шапку, яка буде зовні відрізнити від цільних хутряних шапок з дорогих салонів. Для створення такої шапки вам буде потрібно пряжа, гачок і хутряний комір хорошої якості.
Інструкція
1
Розмітьте з вивороту хутряний комір олівцем на смужки шириною по півсантиметра. Візьміть гострий ніж і наріжте смужки, а потім відсортуйте їх за якістю. Найбільш хороші і однакові смужки хутра складіть разом. Шматочки хутра, що не відповідають вашим вимогам, відкладіть в сторону - можливо, вони знадобляться в якості допоміжного матеріалу.
2
Наберіть 110 повітряних петель за допомогою гачка, приміряючи ланцюжок з петель на свій розмір - вона повинна відповідати обхвату голови. Починайте обв'язувати ланцюжок по спіралі, попередньо замкнувши її в кільце.
3
Перший ряд зв'яжіть стовпчиками без накиду, а в другому ряду в в'язання додавайте першу смужку хутра. Прикладіть хутро міздрею до в'язання і пров'яжіть стовпчик без накиду, захоплюючи нитку близько мездри між хутра, ззаду.
4
Пров'яжіть звичайний стовпчик без накиду. Потім зв'яжіть простий стовпчик без додавання хутра, а після цього пров'яжіть ще один стовпчик з хутром. Чергуйте в цьому ряду стовпчики з хутром з звичайними стовпчиками.
5
У третьому ряду пров'яжіть по спіралі один ряд стовпчиків без накиду, чи не пров'язуючи хутро. В четвертому ряду повторіть ті ж дії, які ви виконували в другому ряду - чергуйте стовпчики без хутра зі стовпчиками, в яких хутро пров'язаний. Потім знову зв'яжіть один ряд спіралі повністю без хутра, потім повторюйте чергування в наступному ряду.
6
Якщо хутро якісний і пухнастий, ви можете провязивать по два ряди підряд без хутра. Зв'язавши невелика кількість рядів, сформувавши полотно шириною в 8-10 см, починайте збавляти петлі по 5 стовпчиків у кожному ряді без хутряної смужки. Ряди з хутром в'яжіть без убавленія. Ближче до верхівки шапки в кожному ряду зменшуйте по 6 стовпчиків без накиду.
7
В процесі в'язання, закінчивши провязивать першу смужку хутра, пришивайте до її кінчика другу смужку, формуючи безперервну хутряну нитку. Пришиваючи хутряні смужки один до одного, дотримуйтесь напрямок хутра, щоб шапка виходила акуратною.