Як зшити коктейльне плаття. Як просто зробити коктейльне плаття.

Женственное і романтичне коктейльне плаття підкреслить красу вашого образу, а також багато скаже про вашу індивідуальність, якщо ви зшиєте його вручну. Існують прості способи, що дозволяють зшити плаття , що приваблює захоплені погляди оточуючих людей.
Інструкція
1
Підготуйте тканину, найбільш підходящу для вашого майбутнього сукні, розкладіть її, склавши вдвічі, на столі, а зверху на тканину покладіть будь-яку туніку на лямках або сарафан зі свого гардероба. Візьміть кравецькі крейда і акуратно обведіть річ по контуру, особливу увагу приділяючи верхній частині - горловині та проймах.
2
Від бічних сторін сарафана проведіть крейдою силует майбутньої сукні, зробивши спідницю більш широкою або довшою. Зафіксуйте тканину з контуром викрійки шпильками, а потім виріжте по лініях кравецькі ножицями.
3
Прострочіть на машинці бокові шви сукні, від пройми до Подолу. Краю прямої лінії горловини підігніть всередину і закріпіть шпильками, а потім прострочіть, залишивши невелику відстань, щоб продернуть стрічку.
4
За допомогою сантиметра виміряйте відстань від ключиць до лінії під грудьми, а потім перекладіть це відстань на заготівлю сукні, відмірявши потрібну кількість сантиметрів від підшитого краю горловини вниз. Лінію обхвату під грудьми намітьте прямий рисою Кравецьким дрібному.
5
Тепер візьміть нешироку гумку і з вивороту пристрочите її до лінії обхвату під грудьми, як на передній частині, так і в області спинки.
6
В горловину продерните атласну стрічку, зробивши лямки, і зав'яжіть красивим бантом. Підшийте поділ сукні, обробивши краю тканини. Ваше коктейльне плаття , створене без спеціальних викрійок, готово - ви можете зшити його за один вечір, подарувавши собі новий незвичайний наряд.
Найпопулярніша жіноча проблема всім відома і носить визначення «знову мені нічого надіти». А якщо наближається урочистий вечір, то масштаби трагедії зростають прямо-таки в геометричній прогресії. Але до чого заламувати руки, якщо вечірнє плаття можна спорудити самій за пару годин - воно буде не тільки ошатним, а й унікальним. Схожого сукні на вечірці ви гарантовано не зустрінете.
Інструкція
1
Для виготовлення сукні візьміть прямокутний відріз сатину або будь-якого іншого струмуючого матеріалу. Ширина полотна може бути стандартною, а довжина дорівнювати вашому зростанню від підлоги і до плечей. Грубо кажучи, візьмемо 3 метри тканини.
2
Створювати ви сьогодні будете елегантне вечірнє плаття в грецькому стилі. Розгорніть тканину, розстеліть її на підлозі, за допомогою сантиметра знайди середину полотна. Проведіть крейдою поперечну риску. Там де вона пройде, буде лінія плечей майбутньої сукні. Тим же сантиметром знайдіть середину накресленого відрізка і через цю точку проведіть лінію, перпендикулярну першої завдовжки близько 20 см.
3
Одягніть полотно через голову на плечі і визначитеся з глибиною майбутнього декольте. Найсміливіші особи можуть вибрати навіть варіант декольте до талії, ми ж зупинимося на декольте, доходящем до рівня грудей. Відзначте крейдою необхідну вам величину, зніміть сукню, ножицями збільште розріз для голови. Знову надіньте полотно на себе.
4
Пов'яжіть під грудьми стрічку, виготовлену з такого ж матеріалу. Настає найвідповідальніший етап. Необхідно зібрати майбутнє плаття в збірки. Посуньте тканину, спадаючу на руки, до плечей і починайте формувати складки, закріплюючи їх шпильками на стрічці. Красиво задрапіруйте спочатку одну грудь, потім іншу.
5
Коли результат вас влаштує, візьміть нитку з голкою і пришити тканину до стрічки. Особливо красивим шов робити не потрібно, поверху ви пустите ще одну стрічку. Ззаду плаття можна оформити схожим чином або вибрати будь-який інший вид драпірування. Якщо ви вибрали декольте до талії, то для драпірування вам знадобляться 2 стрічки - одна на рівні грудей і друга на рівні талії. Ззаду стрічки можна укласти хрест-навхрест, в цьому випадку плаття ще більше нагадуватиме грецьку туніку.
6
Коли основа сукні буде готова, візьміть другу стрічку, колір її може збігатися з кольором сукні, а може і контрастувати. Акуратними стібками нашейте стрічку на наявні складки. Зшийте бокові шви. Якщо необхідно, підшийте поділ. Вечірня сукня готово. Як бачите, в його пошитті немає нічого складного. Почавши працювати відразу після обіду, до вечора ви вже отримаєте наряд, в якому не соромно буде вийти на самому фешенебельному прийомі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/DUJIhOjTGmw
Зверніть увагу
Для пошиття сукні вибирайте тканина, що не обсипається в місці розрізу.