Як зробити шкіру смуглее.

Що потрібно для того, щоб виглядати більш засмаглим, як підкреслити свою засмагу і зробити його якомога більш привабливим і насиченим? Існує кілька способів і хитрощів, за допомогою яких ваш загар буде дивно красивим, помітним і насиченим.
Інструкція
1
По-перше, якщо ви відвідуєте солярій (хоча це стосується і "природних" сонячних ванн, то вам явно не варто засмагати з фанатизмом, відразу і надовго підставляючи своє тіло сонячним променям. Адже для того, щоб отримати гарний і насичений загар, важливо не довгий час, а правильний підхід: починати варто з зовсім невеликого часу, який варто поступово збільшувати. Таким чином шкіра не облазить, не обпалює і не пересушується, а поступово темніє і зрештою набуває красивий і насичений відтінок.
2
Одна з вельми поширених помилок в гонитві за темним і насиченим засмагою - це відмова від захисних засобів з ультрафіолетовими фільтрами. Насправді це в корені невірно, адже захист шкіри від пересушування і обгорання надзвичайно важлива. Стійким може бути лише поступовий загар - так що вам явно варто звернути увагу на захисні лосьйони і крему з підходящим саме вам фактором.
3
Щоб підкреслити засмагле обличчя, вам варто користуватися пудрами і хайлайтери зі світловідбиваючими частинками. Прекрасно підходить пудра з кульок самих різних відтінків, від пастельно-бежевого до бронзового-коричневого, за допомогою яких ви можете створювати дивовижні відтінки і по-різному підкреслювати вилиці.
4
Якщо ви хочете здаватися більш смаглявим і соромитеся власної блідості, то намагайтеся не вибирати темних відтінків волосся. Світлі натуральне волосся дозволяють акцентувати увагу навіть на зовсім трохи засмаглій шкірі.
5
Пастельні тони в одязі теж здатні допомогти засмазі стати більш помітним і явним. Білий, бежевий, колір слонової кістки - вибирайте одяг цих ніжних відтінків, і ваша шкіра буде здаватися набагато смуглее. Дивно, але схоже правило працює і з чорним кольором - він відмінно підкреслює засмагу, правда, шкіра вже повинні бути досить-таки смаглявою.
6
Що ж стосується лосьйонів для тіла, то підкреслити загар допомагають ті, які містять у своєму складі світловідбиваючі частинки. Шкіра після їх застосування виглядає гладкою, красивою і смаглявою.
Татуювання є певний малюнок, який майстер наносить на шкіру за допомогою спеціальних незмивних фарб і татуіровочной машинки. Якість татуювання залежить від кваліфікації майстра, підготовки до процедури, якості витратних матеріалів і устаткування, а також від кольору шкіри. При цьому деяких людей цікавить, а чи можна робити татуювання на засмаглій шкірі?

Нанесення татуювання

Перед процедурою клієнт підбирає малюнок, з якого майстер робить ескіз і розміщує його на шкірі клієнта за допомогою звичайної гелиевой ручки та спеціальної копіювального паперу. Якщо шкіра в місці татуювання покрита волоссям, їх потрібно обов'язково видалити. Після розміщення попереднього малюнка, майстер знезаражує шкіру антисептичним засобом і при необхідності завдає на оброблювану ділянку знеболюючий гель або спрей, які знизять неприємні відчуття від процесу.
Якщо клієнт не може визначитися з татуюванням, він може створити її з нуля спільно з майстром, оскільки всі майстри тату є відмінними художниками.
Ковпачки для фарби і голки для машинки тату-майстра зобов'язані використовувати одноразові, а також неодмінно надягати стерильні медичні рукавички. Перенісши малюнок на шкіру, майстер починає працювати електричної машинкою, голка якої проколює шкіру дуже швидкими точковими уколами і залишає під шкірою невелику кількість фарби. Процедура є помірно болючою, все залежить від місця, на якому її роблять. Найболючіше наносити татуювання на кістки: хребет, лікті, коліна, крижі.

Татуювання і засмагла шкіра

Майстри не рекомендують набивати татуювання на дуже засмаглу шкіру за цілком банальної причини - малюнок на темному відтінку шкіри може бути попросту погано помітний . Якщо клієнт все ж наполягає на татуюванні, бажано вибирати для неї яскраві фарби і туш хорошої якості, оскільки неякісна фарба швидко вицвітає і тату стане практично невидимою, як брудна пляма на поверхні шкіри. Також засмаглим людям краще віддати перевагу традиційним і орнаментальне татуювання з чіткими контурами.
смуглокожіх клієнтам, що мріють про тату, категорично не рекомендується робити татуювання в стилі «реалізм».
При наявності засмаглій або дуже смаглявою шкіри слід робити татуювання з максимально контрастними відтінками, які будуть помітні на засмаглих людях. Однак у більшості випадків тату-майстра все ж радять відмовитися від малюнка, щоб не зіпсувати свою репутацію і шкіру клієнта. Після нанесення татуювання потрібно ховати її від прямих сонячних променів, щоб чорна фарба не нагрівалася і не псувала якість малюнка. Найкраще татуювання робити в період з середини осені до початку весни.