Як посадити бегонію.

Бегонія відмінно виглядає в інтер'єрі будь-якого приміщення і на присадибних ділянках. Бегонії мають позитивно енергетикою і невибагливі. Любителя квітів завжди хвилює питання, як же правильно висадити і доглядати за рослинами?
Інструкція
1
За 2,5 місяця перед висадкою у відкритий грунт, помістіть бульби бегонії в заздалегідь підготовлені ящички з земляною сумішшю на відстані 10-12 см один від одного. Ящик виставте на світло і рівномірно поливайте, уникаючи перезволоження ґрунту. У приміщенні необхідно підтримувати температуру 15-20 ° С. До висадки у відкритий грунт, грунт над удобрюйте.
2
Підготуйте ділянку. Грунт має бути живильна і водопроникність. Перед посадкою збагатите грунт гноєм, торфом або суперфосфатом. Для поліпшення дренажу, клумбу необхідно злегка підняти. Кілька днів перед висадкою проливайте грунт водою.
3
Коли розсада досягне 10-12 см в довжину і коренева система буде добре розвинена, можна приступати до висаджування на клумби. Висаджуйте бульби у відкритий грунт на відстані 15-20 см один від одного. Прикрийте коріння шаром землі 3-5 см. Після висадки грунт проливайте так же умерено. Після кожного поливу рихлите поверхню.
4
2 рази в місяць бегонію рекомендується удобрювати. Для підгодівлі використовуйте пташиний послід, коров'як або повне мінеральне добриво.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=62rbB8U7K0g