Як поставити вуха цуценяті.

У кожної породи собак є свої особливості і унікальні характеристики, а також вимоги до породному стандарту. Такі вимоги пред'являються і до цуценят доберманів - після народження цуценятам цієї породи купіруют хвіст і вуха , і власник добермана повинен пам'ятати про те, що за вухами цуценя після купірування потрібно доглядати певним чином, якщо господар хоче, щоб собака надалі відповідала своїм породним якостям. Після купірування вуха необхідно поставити, надавши їм потрібну форму, і в цій статті ми підкажемо, як це зробити.
Інструкція
1
Придбайте спеціальну дротяну форму- «корону», що дозволяє утримувати вуха добермана в правильному положенні. Форму потрібно встановлювати на голові собаки за допомогою смужок широкого лейкопластиру і еластичного бинта, а також вати. Купірованний край вуха після операції обробляйте зеленкою, щоб прискорити загоєння.
2
Купивши «корону», приміряйте її собаці і подгоните її під розмір голови, злегка разогнув, або навпаки зігнувши дротяний каркас. Металеву основу «корони» обмотайте еластичним бинтом з ватяною прошарком, щоб дріт не доставляла собаці дискомфорту. З смужки простого марлевого бинта зробіть зав'язку, яка утримуватиме дротяний каркас на голові цуценя.
3
Одягніть «корону» цуценяті на голову і акуратно підтягніть кінчик одного вуха до її верхньої дротяної планці. Приклейте половину смужки лейкопластиру до внутрішньої частини вуха і, обвівши смужку через дротяну планку, приклейте другу половину смужки до зовнішньої частини вуха, притискаючи пластир, щоб зафіксувати вухо цуценя в потрібному положенні.
4
Точно так же встановіть друге вухо, закріпивши його на каркасі смужкою лейкопластиру. Переконайтеся, що вуха розташовані симетрично, і їх кінчики встановлені на однаковому рівні.
5
Щоб каркас тримався на голові собаки, підв'яжіть його широкою стрічкою з бинта під горлом цуценя, не затягуючи бинт занадто туго.
6
Через тиждень зніміть з голови цуценя дротяну конструкцію на пару годин, щоб він відпочив. Потім знову надіньте «корону» - щеня повинен носити її доти, поки шви на крайках вух повністю не заживуть.
7
Коли кромки заживуть, проведіть процедуру подклеіванія вух, використовуючи лейкопластир, паперові серветки, перекис і два тампона Tampax. З тампона зніміть упаковку і відріжте нитку. Вставте один циліндр в інший так, щоб з одного з кінців циліндра виднівся край тампона. Закріпіть циліндри смужкою пластиру. Оберніть пластиром циліндр цілком. Таких циліндрів потрібно зробити дві штуки - для кожного вуха.
8
Протріть вуха собаки серветкою з перекисом водню і очистіть їх. Вис вуха ті вуха сухою серветкою. Потягніть за кінчик вуха, витягаючи його вгору, і вставте заготовлений циліндр в вушну раковину на її дно. Шматочком пластиру приклейте тампон до внутрішньої частини вуха.
9
Встановивши тампон, акуратно обклейте смужкою пластиру ліве вухо за годинниковою стрілкою, а праве - проти годинникової. Чи не скручуйте і не стискайте вуха собаки в процесі обклеювання. Піднявши вухо, підклейте пластиром його підставу, зробивши пару витків. Обидва вуха з'єднайте горизонтальної смужкою пластиру.
10
Щодня перевіряйте стан вух цуценя, і через тиждень зніміть тампон, щоб промити і провітрити вуха . Потім повторіть подклейку.