Як вибирати швейцарські годинники.

Наручний годинник можуть бути не тільки корисним аксесуаром, що дозволяє дізнатися час, але і яскравим свідченням вашого стилю, матеріального становища і достатку. Крім оригінального дизайну і дорогої обробки, в годиннику вкрай важливо їх якість - адже вони повинні протягом тривалого періоду справно показувати вам час. Здавна еталоном якості і стилю вважаються швейцарські годинник , і в цій статті ми розповімо, на що потрібно звернути увагу, якщо ви вирішили придбати їх для себе, або як престижного подарунка іншій людині.
Інструкція
1
Знати правила вибору швейцарських годинників дуже важливо - сьогодні на ринку існує маса неякісних підробок, серед яких не завжди просто визначити справжні годинник швейцарського виробництва. Швейцарські годинник розрізняються по функціональності і стилю - ви можете вибрати годинник , відповідні як директору великої фірми, так і витонченої жінці, і навіть неформальному підлітку.
2
Підбираючи годинник , переконайтеся, що в їх механізмі не менше 50% деталей мають швейцарське походження, а також, що самі годинник були зібрані в Швейцарії. Крім того, саме Швейцарія повинна проводити контроль якості годин. Перевірити це можна, знайшовши на циферблаті мітку Swiss Made. Вартість справжніх швейцарських годинників престижного рівня починається від 200 доларів.
3
Також вам потрібно знати, від чого залежить ціна швейцарських годинників, і якими особливостями і властивостями вони володіють. Годинники, чия вартість перевищує 1500 доларів, оснащені міцним сапфіровим склом, а годинник , які коштують понад 2000 доларів, відрізняються золотим корпусом.
4
Крім того, вартість годинника залежить від складності функціоналу - якщо в годиннику є індикатор запасу ходу, хронограф, відображення фаз Місяця, календаря, та інших функцій, їх вартість також перевищує 1500 доларів.
5
Також деякі годинник коштують дорого через лімітованого видання даної конкретної моделі. Кварцові механізми, виготовлені в Швейцарії, мають високий ступінь надійності, і забезпечують точність ходу годинника, на відміну від більш дорогих механічних - тут ви можете заощадити, вигравши в якості.
6
Вибираючи годинник , критично оцініть свої купівельні спроможності. Визначте, яку максимальну суму ви готові витратити на годинник , і відповідно до цієї сумою підбирайте варіанти, які підходять вам за стилем і функціональності.
7
До швейцарському годиннику при покупці обов'язково повинна додаватися фірмова коробка і паспорт. Крім того, ви повинні отримати контакти сервісного центру, в якому вам швидко і якісно здійснять гарантійний ремонт в разі поломки. Щоб уникнути підробок, купуйте годинник тільки в фірмовому магазині.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GBNFZaGNbXc