Як розкласти красиві фрукти. Як красиво розкласти на блюдо філе сьомги.

Красива сервіровка надає апетитний вигляд навіть найпростішим стравам, а вишукані тим більше вимагають відповідного оформлення. І фрукти не виняток. Способів красиво розкласти їх на блюді незліченна множина, але є кілька загальних правил.
Інструкція
1
Підготуйте посуд, в якій будете розкладати фрукти . Це може бути просто ваза, корзина або Менажница. Скляний або фарфоровий посуд попередньо помийте і насухо витріть, плетену корзину теж очистіть.
2
Вимийте фрукти і розподіліть по квітам. Зніміть неїстівну шкірку. Великі фрукти розріжте на дві-три частини, неїстівні насіння виріжте. Виноград розділіть на дрібні гілочки.
3
На Менажница можете скласти веселку: внизу червоні фрукти (яблука і гранат), вище помаранчеві (апельсини і грейпфрути), потім жовті, зелені, блакитні та сині (якщо знайдете), нарешті, фіолетові.
4
На плоских блюдах фрукти можна розташовувати по квітам жменями. Якщо хочете, різні кольори розташовуйте на різних групах.
5
Поріжте фрукти на дрібні частини і складіть мозаїку-картинку шматочками різних фруктів. Для цього підійде широке плоске блюдо.
Зверніть увагу
Ніжна м'якоть бананів і яблук швидко окислюється на повітрі. Тому розкладайте фрукти прямо перед подачею до столу.