Як поставити вуха у вівчарки. Як поставити вуха дорослої собаці.

Кожна порода собаки повинна відповідати певним стандартом і відповідати своєму екстер'єру, і німецькі вівчарки не є винятком. Якщо ви хочете виростити собаку високого класу, в ранньому віці варто звернути увагу на те, як розвиваються вуха цуценя вівчарки . Вони піднімаються у вертикальне положення в різному віці - у деяких собак це відбувається в місяць, в інших - у три місяці. Часом вуха розвиваються нерівномірно, і якщо у вашій собаки одне вухо піднялося вгору, а інше залишилося опущеним, потрібно вжити заходів по постановці вух вівчарки .
Інструкція
1
Якщо до чотирьох місяців вуха цуценя досі не встали, скористайтеся методом постановки, який відрізняється високою ефективністю і не доставляє собаці дискомфорту. Чим швидше ви виправите дефект і навчіть цуценя тримати вуха у вертикальному положенні, тим менше проблем ви будете відчувати надалі, коли щеня виросте і перетвориться в доросле собаку.
2
Вуха цуценя протріть зсередини шматочком вати, просоченої спиртом. Надіньте гумові рукавички і візьміть великі бігуді для волосся. В отвір вставте олівець ластиком вперед, після чого нанесіть на бігуді склад Permatex Super Weatherstrip3.
3
Через дві хвилини, утримуючи вухо собаки в прямому положенні, помістіть в вухо бігуді з шматочком вати на кінці, а потім оберніть навколо бігуді краю вуха, з'єднавши їх.
4
Дочекайтеся, щоб бігуді приклеїлися, і вухо не розгорталося. Повторіть процедуру на обох вухах. Через два тижні витягніть бігуді з вух і змащуйте їх зсередини спеціальної загоює маззю, заспокійливої роздратування.
5
Для того щоб надалі очищати вухо, регулярно обробляйте його внутрішню поверхню ватою, намотаною на паличку і змоченою в спирту. Постійний догляд за вухами собаки необхідний, якщо ви хочете, щоб вона була здоровою і сильною.
Зверніть увагу
Далі ви дізнаєтеся, як поставити вуха собаці, і для цього знадобиться тільки ваше терпіння, будь дешеві дерев'яні зубочистки і самий звичайний лейкопластир на тряпичной основі. Замість зубочисток можна використовувати трубочки від ватних паличок або будь-який подібний матеріал, головне, щоб вони володіли малою вагою і достатньою пружністю, щоб утримати вухо собаки.
Корисна порада
Саморобна пластикова корона - винахід домашніх умільців - це, по суті, аналог дротяної корони, тільки виготовлений з денця від пластикової пляшки прямокутного перерізу дна (наприклад, від шампуню). Про те, як поставити вуха собаці даними способом ми говорили раніше, повторюватися не станемо, але яким би способом ви не закріплювали вуха, пам'ятайте - так собака буде ходити кілька тижнів.
Буває, що собака породиста, та й перспективна в плані виставок, а ось одне вухо ну ніяк не бажає вставати. Зіткнувшись з такою проблемою, не потрібно засмучуватися, можливо, що ще просто не настав час. Якщо вік вже підійшов, а вушко вперто висить, необов'язково, що у вас бракована собака, проблема може бути в іншому.
Інструкція
1
Зверніть особливу увагу на раціон харчування вашої собаки. Іноді тварині просто не вистачає поживних елементів, які беруть участь в побудові хрящової тканини. Від каші вуха не піднімуться, тому частково замініть її більш калорійними і багатими вітамінами продуктами. Годуєте собаку кісточками, спеціальними кормами та продуктами з високим вмістом кальцію. Добре допомагає формуванню вушок яловичий бульйон на кісточці, сир, яйця і молоко.
2
Зробіть трикутник за формою собачого вуха з картону. Прикладіть його із зворотного боку і приклейте лейкопластиром. Якщо ви зробите трикутник з м'якого матеріалу, але достатньо щільного, можете вкладати його з внутрішньої сторони вуха. Тварина має носити таку конструкцію кілька місяців. Не використовуйте замість лейкопластиру клей, адже він може викликати алергічні реакції, які зустрічаються і у тварин. От тільки не кожна собака погодиться на це. Ходити з картоном на вусі не зовсім зручно.
3
Відвідайте ветеринарного лікаря. Він огляне вашого улюбленця і дасть більш точні рекомендації. Іноді виготовляють або купують спеціальну конструкцію за формою голови собаки, яку потрібно носити строго відведений час. Період шкарпетки визначає доктор, відштовхуючись від індивідуальних особливостей будови вуха, які властиві породі собаки, а також і від ступеня відхилення. Ветеринар може прописати спеціальні препарати, які сприятимуть формуванню вушка.
Корисна порада
Якщо ви не плануєте підкорювати виставкові зали, залиште все так, як є. Поставити вухо досить важко, а собаці некомфортно в різних конструкціях на голові.