Як підібрати взуття дитині.

Асортимент дитячого взуття в магазинах зараз досить широкий, але не завжди легко визначитися, що саме підійде вашій дитині . Звичайно, в першу чергу взуття має бути зручним, але існує ряд правил, які фахівці ортопеди радять дотримуватися при виборі взуття для дитини.
Інструкція
1
Підбирайте взуття за розміром. Оскільки положення стопи при ходьбі змінюється, слід купувати взуття на 0,5 - 0,7 см більше, ніж довжина стопи дитини.
2
До восьмирічного віку не купуйте дитині шльопанці і відкриті босоніжки, нога повинна бути досить жорстко зафіксована. Для цього бічні сторони і задник повинні бути жорсткими, задник повинен бути достатньо високим.
3
Вибирайте взуття з натуральної шкіри.
4
Для зовсім маленьких дітей взуття на липучці використовувати набагато зручніше, ніж на шнурівці, проте простежте, щоб липучки міцно фіксували ніжку малюка.
5
Дитяча взуття обов'язково повинна бути на невеликому каблучку. Плоска підошва неприпустимий для щоденної шкарпетки.
6
В будь дитячого взуття обов'язково повинен бути супінатор - м'який горбок біля внутрішньої сторони стопи. Взуття без супінатора може привести до плоскостопості.
7
Дітям не можна носити туфлі з гострим носом - «човники». Пальчики в цьому віці розташовані віялом і щоб їх не деформувати, передня частина взуття повинна бути широкою.
8
Спеціальну ортопедичну взуття купуйте тільки за порадою фахівця, слідуючи його рекомендацій.
9
Не купуйте взуття без примірки. Якщо маленька дитина вередує і не любить довгих примірок, обведіть заздалегідь його стопу (дитина при цьому повинен стояти), виріжте "устілку" і в магазині спочатку підберіть взуття за розміром цієї "устілки", але перед покупкою все одно перевірте взуття на малюкові. Ідеальний варіант, якщо дитина походить у магазині в парі взуття 5-10 хвилин, щоб ви могли впевнитися в зручності і підходящому розмірі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BOjC7QgDlvE