Як напоїти дитини.

У більшості випадків маленькі діти, що перебувають на грудному вигодовуванні, отримують достатньо рідини з материнського молока і не потребують додаткового джерела вологи. Проте в деяких випадках, наприклад, коли дитина вигодовується штучно, додаткова рідина може знадобитися, і в цьому випадку вам потрібно відвідати педіатра, який визначить, як і чим потрібно допаювати малюка.
Інструкція
1
Немовляті, якому ще немає року, потрібно щодоби 100 мл води на 1 кг ваги. Ви легко зможете прорахувати, скільки води потрібно вашій дитині, знаючи масу його тіла.
2
Купуйте для дитини спеціальну дитячу воду в пляшках - вона відрізняється від дорослої більшим ступенем очищення і низькою мінералізацією. Зберігайте воду в холодильнику не довше 48 годин.
3
Також для того щоб напоїти малюка з чотирьох місяців можна використовувати фруктові та овочеві соки. Починайте з декількох крапель яблучного соку, які дитина отримує перед грудним годуванням.
4
Поступово доводьте об'єм соку, який п'є дитина, до 30 мл. Після семи місяців дитині можна давати цитрусовий, полуничний, виноградний і томатний соки. До п'яти місяців дитині не можна давати соки з м'якоттю. Такі соки включайте в раціон малюка тільки з шестимісячного віку.
5
З третього-четвертого місяця дитини можна поїти спеціальним трав'яним чаєм для дітей. Заваріть чайну ложку сухої ромашки у склянці окропу, додайте фруктозу і заварюйте протягом п'яти-десяти хвилин. Не давайте дитині більше 100 мл чаю на добу.
6
Починайте завжди з однокомпонентного пиття - це дасть можливість швидко визначити алерген, якщо у дитини почалася алергічна реакція на незвичний інгредієнт соку або чаю.
7
Слідкуйте в жарку погоду за тим, щоб дитина отримувала достатньо рідини - зневоднення може негативно позначитися на його здоров'ї. В теплу пору року регулярно давайте дитині прісну очищену воду, злегка підсолоджену фруктозою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8Oz2iBYvifs