Як вибрати котушку для спінінга. Як вставити лісочку в спининг.

Якщо ви вирішили спробувати себе в спінінгу, може вийти так, що, прийшовши в спеціалізований магазин, ви просто загубитесь перед величезним вибором аксесуарів для спінінга . Візьмемо, приміром, котушки для спінінга : все начебто б однакові, а ціни чомусь різні. Виникає резонне питання, які функції котушки потрібні саме вам, і на що варто звертати увагу при виборі щоб не помилитися.
Інструкція
1
Перше, на що ми найчастіше звертаємо увагу при виборі будь-якої речі, - це країна-виробник. Може вийти так, що ви приходите в магазин за оснащенням для спінінга німецьких чи шведських фірм, а стикаєтеся з тим, що на виробах варто кожному знайоме клеймо «made in China» (Asia, Malasiya). Нехай це вас не лякає, просто запам'ятайте, що в тій же Німеччині чи Швеції виробляються комплектуючі, а збираються вироби вже в Китаї чи Азії, це жодним чином не впливає на якість.
2
Знавці спінінга поділяють котушки на швидкісні і силові. Якщо ви вибираєте швидкісні котушки, то відзначите високу ступінь їх чутливості, в процесі лову ви будете відчувати обертання і балансування котушки. Конструкція швидкісних котушок увазі легкість в управлінні, досить лише нехитрих рухів кінчиків ваших пальців.
3
Віддаючи перевагу силовим котушкам, пам'ятайте, що такі знадобляться для лову великої риби, вони виготовляються з розрахунком на високі навантаження, добре проявлять себе в тривалій боротьбі з рибою. Одним з характерних ознак котушок даного виду буде наявність посиленою рукоятки з великим плечем, також буде матися потовщена ніжка та особливо міцна ручка. Ви зможете з силою тиснути на рукоятку, на боячись, що виріб зламається.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kVLe-I1FUAo
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що рибалки-спінінгісти рекомендують використовувати котушки хоча б з одним шарикопідшипником, який найчастіше встановлюється в роторі. Котушки без шарикопідшипників можуть використовувати новачки або ті, хто рибалить не надто часто.