Як полагодити зливний бачок.

Санвузол завжди повинен знаходитися в справному стані, особливо це стосується зливного бачка унітазу. Однак іноді можуть відбуватися дрібні порушення в його роботі, які призводять до значних фінансових втрат. Для усунення несправностей можна скористатися послугами сантехніка або ж зробити ремонт самостійно.
Вам знадобиться
  • мембрана, поплавковий клапан, поплавок, глушник, стабілізуючий клапан
Інструкція
1
Відновіть перекошений поплавковий важіль. Встановіть важіль в горизонтальне положення, приблизно на 2,5 см нижче впуску підвідної труби.Заменіте мембрану. Спустіть воду з бачка, що змиває унітазу, зніміть його кришку, встановіть замість неї перекладину, наприклад з дерева, підв'яжіть до неї поплавковий важіль. Відкрутіть фіксуючу гайку, яка під'єднує змивну трубу до бачка. Ослабьте гайку сифона в підставі змивного бачка. Від'єднайте сифон від важеля спуску води, вийміть його. Встановіть нову мембрану такого ж розміру. Зберіть арматуру бачка унітазу в зворотному порядку.
2
Замініть поплавок, він може бути пошкоджений і пропускати воду всередину себе. Якщо в даний момент немає запасного, то видаліть воду з поплавця, залийте отвір в ньому нагрітим пластиком або загорніть його в поліетиленовий пакет, щільно зав'язавши його навколо поплавкового ричага.Ісправьте поплавковий клапан. Для цього замініть пошкоджену або зношену прокладку, яка знаходиться в поршневому клапані (встановлюється в старих моделях), або мембрану, розташовану за мембранном клапані (захищає змивний бачок від механічних домішок у воді, встановлюється в нових моделях). Зробіть мембрану з твердої гуми, товщина якої повинна бути від 1,5 до 2 мм. Розміром повинен точно збігатися старої мембрані.
3
Замініть поплавковий клапан. Видаліть воду з змивного бачка унітазу. Відкрутіть гайковим ключем фасонну частину, яка з'єднує вхідний шланг водопроводу з поплавковим клапаном змивного бачка. Від'єднайте поплавковий важіль. Відкрутіть зовнішню і внутрішню фіксуючі гайки. Видаліть поплавковий клапан. Встановіть новий поплавковий клапан зливного бачка. Прикріпіть до клапану поплавковий важіль. Наповніть водою змивний бачок . Зафіксуйте поплавковий важіль в потрібному положенні.
4
Прикріпіть до поплавковому клапану глушник (пластмасову гнучку трубку). Це необхідно, якщо змивний бачок наповнюється із зайвою шумом. Встановіть глушник на вході в поплавковий клапан вертикально над рівнем води. Нижній його кінець опустите в воду, тим самим шум снізітся.Поставьте стабілізуючий поплавковий клапан. Це необхідно, коли тиск в поплавковому клапані дуже велике і глушитель не дає ефекту.
Зверніть увагу
Поплавкові клапани можуть відрізнятися по конструкції, однак принцип їх роботи буде такою же.Существует три види поплавкових клапанів: для сильного, середнього і слабкого напору води. У житловому приміщенні встановлюють поплавкові клапани для низького водяного тиску.
Корисна порада
Здійснюйте підбір поплавкового клапана з урахуванням водяного тиску в трубопроводі, інакше якщо клапан розрахований на слабкий напір води, то при високому водяному тиску він буде пропускати воду навіть в справному стані.