Як порахувати будівництво будинку. подсчетать будівлю будинку.

Заповітна мрія багатьох наших співвітчизників - мати власний будинок. Мріють багато, а ось втілюють мрії в життя одиниці. І способи цього втілення різні. Хтось купує готовий будинок, а хтось наважується будувати. З покупкою все більш-менш зрозуміло. А ось будівництво ... Скільки одразу ж постає запитань і проблем! Але все вирішується, якщо правильно взятися за справу. А починаємо ми споруду нового будинку з складання кошторису, щоб порахувати будівництво будинку.
Вам знадобиться
  • Докладний план будинку, уміння орієнтуватися в цінах на будматеріали, відповідні комп'ютерні програми.
Інструкція
1
Насамперед треба накреслити докладні плани вашого будинку. Починаємо з фундаменту, потім стіни, дах. Ви повинні знати заздалегідь, якого розміру буде ваш будинок. Скільки поверхів, протяжність і висота стін, глибина підвалу і т.д. Тільки після складання докладного плану переходимо до наступних дій.
2
Визначаємося, з яких матеріалів буде будинок. Варіанти різноманітні: брус, колода, цегла, газобетонні блоки і т.д. Вирішуємо, які матеріали будуть використовуватися при монтажі покрівлі. Враховуємо так же комунікації, якими буде оснащений ваш будинок (водопровід, водовідведення, газифікація, центральне опалення, електрику) .Далі, виходячи з передбачуваних товщини, довжини, висоти стін, перекриттів і підлог, можна розрахувати, скільки матеріалів буде потрібно при споруді будинки. Сьогодні можна знайти в інтернеті спеціальні програми для розрахунку кількості матеріалів, які полегшать ваше завдання.
3
Наступним кроком стане з'ясування вартості необхідних вам будівельних матеріалів. Компаній, що займаються продажем будматеріалів сьогодні предостатньо. Тому і розкид цін може бути досить великий. Знаючи кількість матеріалів і середню ціну на них, скласти кошторис стає справою техніки. Це цілком можна зробити, скориставшись звичайним калькулятором.
Зверніть увагу
Cоставление проекту та кошторису для будівництва будинку - річ вельми складна. Тому, якщо ви не володієте в достатній мірі необхідними в будівництві знаннями і навичками, подумайте про те, щоб довірити цю роботу фахівця. Можливо, це заощадить вам не тільки нерви, а й гроші.
Корисна порада
Майте на увазі, коли почнете будівництво, обов'язково виникнуть невраховані витрати. Якщо кошторис складена, що називається, «впритул», ви можете відчути брак коштів. Тому, розраховуючи витрати на будівництва, додайте до кошторису 15-20% від загальної суми. Так ви будете почувати себе значно впевненіше.