Як почистити каналізацію. прочищення труб за допомогою соди й оцту.

При засмітті каналізації можна діяти декількома способами. Викликати сантехніка з ЖЕУ або прочищати засмічення самостійно. При самостійної прочищенні можна діяти звичайним вантузом, хімічними засобами або механічної прочищенням за допомогою троса.
Вам знадобиться
  • -вантуз
  • -трос або жорсткий шланг
  • -хімічні кошти
  • -сода і оцет
Інструкція
1
При виклику сантехніка з ЖЕУ всі свої проблеми ви перекладаєте на нього. Так чинить більшість людей, які не хочуть навантажувати себе додатковими проблемами. Проблема після прочистки каналізації сантехніком виникає тільки одна - відмити все, що забруднено в процесі прочищення.
2
Якщо ви виявили утворення затору в каналізації, і перестала зливатися вода по трубах, скористайтеся вантузом. Він повинен бути повністю занурений у воду. Зробіть декілька енергійних прокачувань. Якщо це не допомогло, то доведеться заливати хімічний засіб для усунення засмічень.
3
Залийте або засипте хімічний засіб відповідно до вказівок в інструкції. Через певний проміжок часу залийте в трубу гарячу воду і знову прокачайте вантузом.
4
При ситуації, коли хімічного засобу для прочищення каналізаційних труб не виявилося під рукою можете насипати в трубу повну 200-300 грамову чашку соди і влити пляшку 70% оцту. Розпочнеться реакція соди з оцтом, яка проявляється в бурхливому кипінні. Зазвичай це допомагає позбутися від жирового засмічення.
5
Перш ніж користуватися всіма засобами спробуйте зняти і прочистити сифон. Часто навіть цього буває достатньо для того щоб вода легко почала стікати по трубах.
6
Якщо все зовсім безнадійно, використовуйте прочищення за допомогою сантехнічного троса. Можна спробувати прочищення жорстким шлангом, при відсутності троса.
7
При сильному засмітті каналізації одне з названих засобів допоможе напевно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i7tQ5Cnu28Y
В процесі експлуатації сантехніки часто виникає необхідність в дрібному ремонті. Справитися з ним цілком реально самостійно. Досить часто відбувається засмічення каналізаційних труб. Також проблема може бути з виникнення бруднуватого нальоту на новій сантехніці.
Інструкція
1
Найчастіше для очищення каналізаційної труби використовується механічний метод - вантуз. Також підійде для вирішення проблеми дріт і йорж. Якщо дані інструменти не допомагають або дають тільки частковий ефект, то можна застосувати спеціальні препарати. Мабуть, одним з найпоширеніших і не дорогих засобів вважається вітчизняний «Крот». Врахуйте, в його складі є їдкий натр, тому користуватися потрібно обережно.
2
Застосовувати його досить просто. Перед тим, як використовувати, банку з препаратом необхідно трохи струснути. Після цього 1-2 столові ложки речовини потрібно насипати в зливний отвір каналізаційної труби . Потім налийте склянку теплої води і залиште трубу на 1-2 години без роботи. Через цей час потрібно промити трубу великою кількістю води.
3
Навіть якщо ви зробили заміну в квартирі всіх труб на металопластик, то вони неминуче будуть окислюватися. Справа в тому, що по них буде також проходити вода, що містить розчинений кисень. Обов'язково відбудеться поява іржі, яка складається з оксидів заліза. Розчинена у воді іржа буде осідати на поверхні ванн, унітазів та інших виробів. Щоб її видалити, необхідно використовувати чистячі засоби у вигляді рідин, паст і порошків. Дані препарати мають в своєму складі кислоти, які виробляє розчинення іржі. Врахуйте, при розчиненні іржі утворюватимуться солі. Якщо їх не змити після чистки, то почне руйнуватися емаль, якою покриваються санітарно-технічні прилади.
4
Деякі чистячі засоби містять в своєму складі абразиви і миючі добавки, які дозволяють очистити прилади не тільки від іржі, але і від інших відкладень. Їх не можна застосовувати для щоденного чищення емальованих виробів. Це може привести до розм'якшення і навіть розчиненню емалі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v5qs1FnDE0U