Як поміняти набійки.

Купуючи нові чобітки або туфлі на високих підборах, ми хочемо відразу ж надіти їх, щоб чоловіки кидали услід захоплені погляди, а що проходять жінки заздрили. Бажання таке зрозуміло, але не зовсім правильно. Більшість туфель забезпечується тимчасовими набойками, чий термін служби обмежений їх перебуванням в магазині. Вони призначені лише для примірки, для шкарпетки потрібно встановити нові набійки . Тому рекомендуємо йти до взуттьовик і ставити надійні набійки .
Інструкція
1
Перша ж майстерня, яка вам потрапить під руку навряд чи для цього згодиться. Наявність шкіряного фартуха, гумового клею на пальцях і молоточка в руках ще не робить цієї людини професійним взуттьовиком. Заходячи в майстерню з ремонту взуття, зверніть увагу на вивіску. На ній має бути вказано ім'я приватного підприємця або назва підприємства, номер свідоцтва ОГРН.
2
Віддаючи свої туфлі в руки фахівця, вимагайте видачі вам квитанції із назвою служби, яка надається вам, ПІБ виконавця, терміни виготовлення і найголовніше - вартість самих туфель. Все це вам буде потрібно на випадок неприємностей, пов'язаних з неякісним ремонтом.
3
Якщо ви при здачі туфель не взяли ніякого документа, що підтверджує цей факт, то вам буде важко щось довести, якщо туфлі будуть зіпсовані. Головна помилка, яку допускають недосвідчені взуттьовики - це використання гвоздика, з перетином, яке більше діаметра отвору в підборі. Як результат - каблук може тріснути. Побачивши при прийманні даний дефект, вимагайте у майстра відшкодування вартості оплаченої заміни набійки і самих туфель. Згідно з Правилами БОН і Закону защищаемому права споживача, продавець або виконавець послуги, повинен надати рівноцінну заміну, або відшкодувати грошима зіпсованої речі.
4
Можливо, майстер піде у відмову, аргументуючи його тим, що «так і було». Сміливо беріть взуття, квитанцію і звертайтеся в бюро товарної експертизи, яке покаже, хто з вас правий. Якщо рішення на вашому боці (а це буде ясно відразу), йдіть в Товариство захисту прав споживачів і складайте претензію. В результаті цих ваших дій майстра зобов'яжуть сплатити ще й ваші витрати на експертизу.
5
Отже, якщо ви хочете довго хизуватися в красивого взуття, не шкодуйте часу на пошук хорошій майстерні і грошей на професійну заміну набойок заради душевного спокою, схоронності туфель і свого здоров'я.