Як вибрати окуляри за формою обличчя. Як вибрати правильну форму оправи.

Більшість людей вважає носіння окулярів прикрою необхідністю. Мовляв, зір зіпсовано і нічого тут не вдієш - доведеться носити. Однак при грамотному підборі форми оправи очки можуть стати окрасою особи і важливим атрибутом іміджу. Звичайно, підбирати оправу найкраще стоячи перед дзеркалом. Але існують загальні критерії вибору правильної форми очок для різних типів особи. Прийнято виділяти кілька типів особи: овальне, видовжене, кругле, форма «діамант», грушоподібне, обличчя «сердечком», квадратне, прямокутне. Для кожної форми потрібна своя оправа.
Інструкція
1
Прямокутне ліцоТакое особа має довжину більшу, ніж його ширина. У власниць прямокутного особи квадратний підборіддя і часто така ж чітка лінія росту волос.Откорректіровать форму особи, зменшити масивність підборіддя допоможуть очки з масивної оправою обтічної форми , має однакові довжину і ширину.
2
Квадратне ліцоТакое особа має однакову ширину і довжину. Найчастіше щелепу, лоб і вилиці знаходяться приблизно на одній лініі.Обладательніцам квадратного особи варто віддати перевагу витончені тонкі оправи, що мають закруглену верхню частину. Оправа ні в якому разі не повинна бути ширше особи.
3
Обличчя «сердечком» У власниці «личка-сердечка» широкий лоб, високі вилиці, плавно переходять у вузький подовжений підборіддя (згадайте особа Наомі Кемпбелл) .Владеліце «серцеподібного» особи підійдуть тонкі оправи овальної, або круглої форми. Вони допоможуть візуально звузити лоб і вирівняти пропорції особи в цілому.
4
Особа у вигляді перевернутого трикутника (груші) Широке обличчя з масивним підборіддям і досить вузьким лобом - відмітна риса власниць грушевидного особи. Щоб скорегувати таку форму, знадобляться очки округлої або овальної форми, що мають ширину трохи більшу, ніж ширина вилиць.
5
Ромбоподібне особа (форма «діамант») Назва форми говорить сама за себе - широкі вилиці, достатньо вузькі лоб і підборіддя. Лінда Євангеліста і Софі Лорен - найяскравіші власниці «осіб-блілліантов» .Для такої форми особи підібрати оправу непросто. Важливо, щоб вона була тією ж ширини, що і вилиці. Форма оправи - округла, або квадратна. Бажано, щоб верхній край оправи був зігнутим під брови.
6
Кругле ліцоОдінаковая ширина і довжина особи, що має м'які закруглені форми, називається круглою. Актриса Кірстен Данст - типова володарка круглого особи .Оправа очок для круглого особи повинна мати ту ж ширину, що й особа в найширшій його частині. Бажано, якщо оправа буде прямокутної і тонкою.
7
Витягнуте ліцоТакое особа має однакову ширину чола, скул і підборіддя, витягнуто і має м'які закруглені форми. Пам'ятайте актрису Кейт Уінслет? Вона - типова володарка витягнутого особи. До витягнутому особі найбільше підходять масивні оправи круглої або ж квадратної форми.
8
Овальне ліцоЕта форма вважається найправильнішою. Власницям овального особи підходять практично будь оправи окулярів.
Корисна порада
Щоб визначити форму вашого обличчя, зберіть волосся і вдивіться у дзеркало. Якщо ви все ще не впевнені, то обведіть відображення обличчя в дзеркалі по контуру чимось легко змивається (помадою, олівцем) і оцініть результат.