Як відключити клавіатуру. Як заблокувати клавіатуру.

Без клавіатури неможливо уявити жоден настільний або портативний комп'ютер, адже незважаючи на солідну історію це пристрій введення текстової інформації та управління різноманітними функціями комп'ютера залишається одним з найбільш зручних.

Проте у ряді випадків виникає необхідність відключити клавіатуру. Причиною може стати як її несправність (яка вийшла з ладу клавіатура може мимоволі генерувати натискання будь-яких клавіш, роблячи роботу за комп'ютером неможливою навіть в тих додатках, які дозволяють обійтися без введення тексту), так і наявність альтернативної клавіатури (наприклад, при підключенні зовнішньої клавіатури до ноутбука цілком логічно відключити основну для захисту від випадкових спрацьовувань). Іноді необхідно заблокувати клавіатуру для виключення доступу дітей до виконуваної в системі процессам.Чтоби відключити клавіатуру можна запропонувати кілька основних способів:

  1. Фізичне відключення. Якщо для настільного комп'ютера воно не становить труднощів навіть для самого недосвідченого користувача, то у випадку з клавіатурою ноутбука буде потрібно певна вправність і акуратність, хоча складнощів з відключенням клавіатури також зазвичай не виникає: в ноутбуках вона точно також підключена до материнської плати спеціальним шлейфом, який нескладно виявити і обережно відключити. При розтині корпусу ноутбука будьте уважні: порушення пломб може позбавити вас можливості отримати гарантійний сервіс.
  2. Використання команди «rundll32 keyboard, disable» дозволяє заблокувати клавіатуру до наступного перезавантаження системи. Команда вводиться в командному рядку (Пуск - Програми - Стандартні - Командний рядок) або вікні "Виконати" (Пуск - Виконати).
  3. Здійснити блокування клавіатури дозволяють деякі сторонні утиліти, такі як LockWin, що надає розвинені засоби для блокування найрізноманітніших функцій операційної системи, або Toddler Keys, спеціально призначеної для захисту комп'ютера від дітей. Остання утиліта при натисканні на клавіші відображає на екрані кумедні картинки і програє звуки, дозволяючи одночасно розважити дитину і захистити інформацію і додатки комп'ютера від несанкціонованого використання.
  4. Для захисту комп'ютера від дітей може бути використана ще одна проста виверт: тримайте поруч з комп'ютером ще одну клавіатуру, ні до чого не підключену. Вона дозволить на якийсь час відвернути увагу малюка
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zHD_cR6KIwQ