Як полагодити плиту. деформація конфорки електроплити.

Електрична плита вірою і правдою служить нам на кухні, а тому гідна дбайливого ставлення до себе. Але як бути, якщо ця надійна помічниця несподівано відмовила? Чи можна полагодити плиту своїми руками?
Інструкція
1
Термін служби електричної плити в чому визначається дотриманням правил її експлуатації. Щорічно моделі плит удосконалюються, але основні помилки, пов'язані з їх використанням, залишаються колишніми. Саме такі помилки стають головними причинами поломок техніки, а не якість виготовлення деталей.
2
Найпоширеніша несправність в електроплиті - вихід з ладу нагрівального елемента. Перегорання елемента відбувається найчастіше при порушенні правил користування електричною плитою. Передусім не можна ставити на конфорку посуд з нерівним дном, а також з дном меншого розміру, ніж діаметр нагрівального елемента.
3
Кричуще порушення правил безпеки - залишення конфорки включеної без посуду. Крім витрати електроенергії, це призводить до виходу нагрівального елемента з ладу. Така несправність усувається, як правило, заміною нагрівального елемента, здійснити яку кваліфіковано може лише фахівець сервісного центру.
4
Ще один вид несправності - коротке замикання між електронагрівальним елементом і корпусом плити, а також ненадійний контакт між вивідним штифтом і кінцем нагрівального елемента. Ці неприємності відбуваються зазвичай, коли на плиту кидають важкі предмети, що призводить до деформації поверхні конфорки. Усунути ці несправності під силу тільки фахівцям.
5
Несправність електричного шнура і вилки найчастіше відбувається при недбалому з ними зверненні. Найчастіше провід псується в місці з'єднання з вилкою. Іноді зустрічається помилка, коли при виключенні вилки з розетки беруться не за неї, а за провід, що робити категорично забороняється. Усунути такий вид поломки, в принципі, під силу і домашньому умільцю. Зрозуміло, при цьому належить пам'ятати про дотримання заходів безпеки при поводженні з електроприладами.
6
Такі найпоширеніші несправності електричних плит. І якщо з вашої кухонної помічницею сталася неприємність, не поспішайте розбирати її на деталі і намагатися провести ремонт самостійно. Некваліфіковане втручання в роботу складного електротехнічного пристрою може призвести до дуже плачевних наслідків. Надійніше звернутися до відповідних фахівців. Це, в кінцевому рахунку, обійдеться дешевше. І пам'ятайте головне - акуратне поводження з технікою є запорукою її тривалої і безвідмовної роботи.