Як відключити файрвол.

Файрвол (більш правильна назва - брандмауер, або мережевий екран) - це спеціальне програмне забезпечення, яке здійснює фільтрацію мережевого трафіку для захисту системи як від несанкціонованих впливів як ззовні, так і від небажаної активності, спрямованої в мережу або Інтернет з самого комп'ютера.

В Windows брандмауер з'явився починаючи з версії XP, неприємно здивувавши багатьох користувачів цієї операційної системи жорстким контролем доступу різних додатків в мережу. Крім того, більшість користувачів використовують брандмауери сторонніх виробників, що відрізняються більш гнучкою настроюванням і стійкістю в роботі, так що поява додаткового захисту в системі є просто надмірним. Як правило, захист, що надається найбільш поширеним стороннім брандмауером - Agnitum Outpost Firewall Pro - виявляється цілком достатньою, а зручність роботи з цим брандмауером за відгуками користувачів значно вище, ніж з вбудованим брандмауером Windows.Чтоби відключити файрвол Windows скористайтеся послідовністю кроків:

  1. Відкрийте Панель управління - Брандмауер Windows.
  2. У лівій частині вікна натисніть посилання «Включення і відключення брандмауера Windows»
  3. З'явиться вікно налаштувань, яке надає можливість задати параметри роботи брандмаера, в тому числі - повністю його відключити .

Зверніть увагу, що відключити файрвол системи, що має доступ в Інтернет хоча і можливо, але це залишає її беззахисною перед рядом поширених загроз з боку хакерів або шкідливого програмного забезпечення. Рекомендується відключати інтернет перед будь-якими експериментами з брандмауером, а перед повторним входом в мережу знову включати вбудований брандмауер Windows або встановлений в системі файрвол сторонніх проізводітелей.С іншого боку, якщо комп'ютер працює лише в локальній мережі, то персональний брандмауер цілком розумно відключити, адже він працює постійно, використовуючи ресурси системи, а значить - скорочуючи доступну оперативну пам'ять, сповільнюючи виконання корисних операцій і в кінцевому рахунку роблячи систему більш неповороткою.