Як приготувати стейк Рибай на грилі. Як приготувати м'який стейк.

Гриль - спосіб приготування стейків за допомогою сухого спека, який найкраще підходить для добре разделаннихкусков яловичини, таких як товстий край. Що готується на вугіллі, газі або дровах, на кісточці або без неї, Рибай - ідеальний варіант для гриля. Рибай вирізається з реберної частини коров'ячої туші, де м'язи у тварини не задіяні, м'ясо за рахунок цього більш м'яке і має вкраплення жиру.

Деякі люди вважають, що стейк на кісточці виходить більш ароматним, тоді як інші воліють м'ясо без кістки. Рибай - одна з найдорожчих частин яловичини.

1. Підготуйте вугілля для гриля, заповнивши половину гриля вугіллям, а другу половину залишивши порожній. Покладіть криваві біфштекси на порожню частину гриля, поки стейки середньої прожарювання ще готуються.

2. Підпаліть вугілля відповідно до інструкції на упаковці і дайте їм прогоріти доти, поки вони не покриються попелом.

3. Натріть стейк Рибай сіллю і перцем, або своєї улюбленої приправою, і покладіть поверх тієї частини гриля, де лежить вугілля.

4. Не закривайте гриль кришкою, перевертайте стейки тільки один раз.

5. Смажте стейки без кісточки товщиною приблизно 2 см 3-4 хвилини на кожній стороні для середньо-кривавої прожарювання. Шматки м'яса товщиною 2,5 см для отримання середнього ступеня прожарювання потрібно готувати 5-7 хвилин на кожній стороні.

6. Стейки на кісточці товщиною 2 см потрібно смажити 3-4 хвилини на кожній стороні для середньо-кривавої прожарювання. Для отримання середнього ступеня прожарювання стейки на кісточці потрібно смажити по 5-6 хвилин на кожній стороні.

7. Стейки сильної прожарювання робіть за смаком.