Як придумати свій підпис.

Підпис , інакше розпис, - індивідуальний знак, що містить ініціали свого автора і сповнений специфічним, властивим тільки йому почерк. Підпис ю завіряються багато документів, що підтверджують добровільне прийняття правил домовленості з роботодавцем, постачальником послуг, підпис стоїть на платіжних документах, і т.д. художні елементи підпису говорять про схильностях характеру її володаря і розвиненою фантазії.
Інструкція
1
Ви можете підкреслити свою творчу натуру, розташувавши навколо ініціалів симетричні декоративні елементи: круглі або витягнуті петельки, спіралі, елементи букв і пр.
2
Інтроверти, то є люди, схильні приховувати свої емоції і зосереджуватися на внутрішньому світі, як правило, оточують ініціали спіраллю або декількома лініями, як би закриваючи її. Ви можете підкреслити свій характер, використовуючи цей прийом, або створити оманливе враження, будучи екстравертом і застосовуючи елемент.
3
Люди, невпевнені в собі, часто використовують лінію, що перекреслює ініціали. Лінія може бути плавною або різкою, але суть її одна - людина заявляє про себе і тут же як би відмовляється від своїх слів, боячись чогось невідомого.
4
Низька самооцінка відображається у вигляді лінії, прямий або звивистої, прагнучої вниз. Людина з таким підписом теж має проблеми із самовизначенням.
Зверніть увагу
Які б декоративні елементи ви не вибрали, ваша підпис буде індивідуальною, тому що основа її - ваш неповторний почерк, який неможливо сплутати ні з чим іншим.
Автограф або розпис, зроблена власноруч на чому-небудь, може багато розповісти про свого власника. Підпис і почерк відображають внутрішній стан людини, наприклад, велика й розмашистий підпис говорить про те, що її автор егоцентрист, а піднімається вгору характеризує людину як оптиміста.
Інструкція
1
Придумати відповідає характеру і положенню в суспільстві автограф з першого разу виходить рідко, зазвичай доводиться докласти чимало зусиль і обписати чимало паперу, відточуючи підпис. Наприклад, юристам, нотаріусам і банкірам бажано мати такий автограф, який підробити буде вкрай складно. А для людей цих професій дане якість підписи дуже важливо, адже це гарант їх захищеності від різного роду шахрайства.
2
Придумуючи підпис, прислухайтеся до себе, подумайте, що б ви хотіли повідомити світові про себе за допомогою автографа? Чи будуть у підпису завитки або додаткові лінії? Чи ввійде в автограф ім'я або його перша буква?
3
Спочатку напишіть на листку паперу ім'я та прізвище повністю. Потім спробуйте написати різні варіанти, поступово скорочуючи прізвище - перша буква імені та прізвище, перша буква імені та прізвище без двох останніх букв і т.д. Зупиніться на тому варіанті, який видався найбільш підходящим і зручним для повторення.
4
Якщо в прізвища та імені є літери «О», «Е» або «С», спробуйте зробити автограф, написавши ці букви одну в іншій. Ще один варіант «злиття» букв підійде тим, у кого в імені та прізвища є літери «І», «Г», «В» і деякі інші. Сенс «злиття» тут в тому, що одна буква як би перетікає плавно в іншу, наприклад, «І» може стати початком як «Г», так і «В».
5
Тепер додайте стрімкий хвостик до останніх буквах прізвища, при бажанні його можна направити вгору або вниз. Останнім часом стає модним додавати в свій автограф букви латинського алфавіту. Наприклад, замінити першу букву імені на латинську. Спробуйте і такий варіант. Цілком можливо, що саме він найбільш повно відобразить ваше внутрішньо стан і характер.
6
На якому б варіанті ви не зупинилися, врахуйте, що доведеться списати чимало паперу, відпрацьовуючи нову підпис. Адже важливо не тільки придумати красивий автограф, а й зуміти повторити його. Примітно, що чоловіча розпис більш сувора, має менше завитків і вензелів, проте керівники найвищого рангу обох статей повинні мати достатньо складну підпис, щоб захистити її від підробок.