Як вибрати фотопапір.

У домашніх умовах друкувати фотографії стає все більш зручно, так як останнім часом все більше різновидів фотопаперу з'являється на прилавках магазинів і сервісних центрів. Та й нинішні цифрові фотоапарати також привертають до домашнього фотодруку. Адже сьогодні навіть аматорські моделі мають досить високою роздільною здатністю матриці. Якщо ви є початківцем фотолюбителем, то ви напевно знайдете наступні рекомендації з вибору фотопаперу вельми для себе корисними.
Інструкція
1
Майже вся папір для друку фотографій підрозділяється на глянсову (або Glossy), матову (або Matte) і звичайну фотопапір .
2
Глянсову фотопапір характеризує велика щільність (трохи менше 120 і більше 120 г/м2) і наявність на ній поверхневого глянцевого шару, що запобігає вицвітання і змивання чорнила. Застосовують таку папір для друку фото з яскравими пейзажами і м'якими півтонами, а також для портретів та інших видів друку, для яких потрібна велика відбивна здатність і насичене перенесення кольорів. Пігментними чорнилами краще друкувати на суперглянцевая (Super Glossy) папері, що має спеціальний запобігає фізичний знос картинки шар.
3
Матовая фотопапір також ділиться на папір, що має щільність менше 120 і більше 120 г/м2. Для поліграфічної продукції, презентацій, листівок, буклетів застосовується менш щільний папір. Більш щільні її зразки використовують для друку якісних знімків просто в фотоальбоми і навіть для виставок. Матовий папір добре підходить під будь чорнило, будь вони водними, пігментними або навіть сублімаційними.
4
Звичайний папір являє собою крейдований папір трохи більшої щільності, ніж офісної. Застосовують її виключно для поліграфії.
5
Є також кілька видів спеціального паперу (самоклеящаяся, фактурний папір або полотно, папір для термопереноса й інші різновиди). На таких видах паперу допускається друкувати водними і пігментними чорнилами і застосовувати знову ж для поліграфічних потреб.
6
При виборі фотопапері важливим фактором також є ціна (особливо, для початківців фотолюбителів). Найдорожчою папером є оригінальна фотопапір таких марок, як Canon, HP, Epson. Найдорожче коштує сатин, а потім йдуть: суперглянцевая, глянцева, матова і звичайний папір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J-octy1Du1E