Як обшити гіпсокартоном стеля. Як обшити красиво стелю гіпсокартоном.

Вирішивши відремонтувати офіс, квартиру, складське приміщення або приватний будинок, приділіть особливу увагу ремонту стель. Адже саме стелі є тим завершальним штрихом, який робить інтер'єр гармонійним. В даний час існує безліч стельових покриттів, з яких ви можете вибрати будь-яке вподобане. Ми ж розглянемо стелі з гіпсокартону, так як вони порівняно дешеві та зручні у використанні.
Вам знадобиться
  • - Будівельний рівень;
  • - Молоток;
  • - Перфоратор;
  • - Електродрель;
  • - Ножиці по металу;
  • - Інструменти, використовувані для штукатурних робіт.
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно визначити нульовий рівень за допомогою будівельного рівня. Далі встановіть жорсткий дерев'яний каркас.
2
Після установки каркаса на нього потрібно змонтувати гіпсокартонні листи. Постарайтеся скласти перед монтажем чіткий план дій. За умови, що ви збираєтеся створити складну конструкцію, багаторівневий або візерунковий стеля , це просто необхідно.
3
Встановивши гіпсокартон, зашпаклюйте і зачистите листи. З гіпсокартонними плитами працювати одне задоволення, особливо їх шпаклювати. Навіть самого тонкого шару цілком вистачить, щоб зробити стеля ідеально рівним. Після висихання шпаклівки покрийте поверхню стелі фарбою, а потім вже можна встановлювати світильники і решта аксесуари.
4
Деякі поради початківцям: Щоб уникнути деформації листів гіпсокартону, зберігайте їх тільки в горизонтальному положенні.
5
Обробку і різання гіпсокартону слід проводити тільки спеціальним рашпілем. Так і поверхня гіпсокартону залишиться рівною, і кути. Також ви позбудетеся від необхідності вирівнювати їх в процесі монтажу.
6
Листи намагайтеся різати якнайменше, що дозволить зберегти стики в рівному стані і заощадити матеріал.
7
При виборі гіпсокартону звертайте особливу увагу на водовідштовхувальні властивості матеріалу. Чим вище будуть ці властивості, тим легше вам буде фарбувати гіпсокартон.
8
Постарайтеся виконати роботу швидше, не дозволяючи листам надовго залежуватися, позбавивши їх від деформації і зволоження його тильної сторони.
9
Підібравши якісний матеріал, а також дотримуючись всіх правил монтажу гіпсокартону, ви забезпечите своїм стелям довге життя.