Як вибрати чоловіче пальто. чоловіче пальто з джинсами.

Пальто - це незамінний предмет в гардеробі чоловіка будь-якого віку. Стильне пальто не тільки зігріє вас вогка осінь або весняними вечорами, але і завершить ваш образ. В наші дні пальто носиться не тільки з елегантними костюмами, але і з молодіжними джинсами, жилетами і джемперами. Крім того, будь-яка жінка віддасть перевагу бачити чоловіка в пальто, а не в куртці або вітровці.
Інструкція
1
Перший фактор, який варто брати до уваги при виборі пальто, - це, звичайно ж, його довжина. Чоловіки у віці частіше віддають перевагу довгим пальто нижче колін. Проте варто пам'ятати, що подібний крій візуально зменшує зростання людини, тому низеньким чоловікам краще зупинити свій вибір на пальто в три чверті довжини. Напівпальто користуються величезною популярністю серед молоді. Їх довжина може доходити до коліна або до кишень на брюках.
2
Другий важливий фактор - це фасон пальто. Чоловіки часто коливаються між двобортними і однобортними фасонами, не знаючи, що віддати перевагу. Пальто з однобортним покриємо є більш універсальним, що важливо при наявності одного пальто в гардеробі. Однобортне пальто можна і розстебнути при необхідності, без шкоди для вашого зовнішнього вигляду. Двобортне «армійське» пальто можна придбати в додаток до однобортного. Виглядає такий фасон дуже елегантно, але час від часу виходить з моди. При виборі покрою також зверніть увагу на лацкани. Чоловікам з вузькими плечима рекомендується вибирати пальто з вузькими лацканами, і навпаки.
3
Третій фактор - це колір пальто. Зазвичай чоловіки воліють пальто строгих кольорів - чорні або темно-сірі. Такі забарвлення відмінно виглядають на чоловікові будь-якого віку незалежно від відвідуваного заходи. При наявності декількох пальто в гардеробі ви можете виділитися з натовпу і придбати пальто кольору верблюжого волосу. Такі пальта складніше поєднувати, але їх власник ніколи не залишиться без уваги оточуючих.
4
Ну і останній, важливий фактор - це тканина пальто. Саме від тканини буде залежати, чи комфортно ви будете себе почувати в обновці, і чи довго вона вам прослужить. Пальто з вовни досить практичні і недорогі, а ось пальто з кашеміру може дозволити собі не кожен. Можливо, вам пощастить знайти підходяще пальто з суміші двох цих матеріалів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5xAm0PK7ICg
Корисна порада
1) Зверніть увагу на шви пальто, вони повинні бути ровнимі.2) Чи не коштувати економити при покупці пальто, якісна річ не може коштувати занадто дешево.3) Сшейте пальто на замовлення, якщо у вас є така можливість.