Як зробити згущенку в домашніх умовах. Як зробити потерті шорти фото.

У будь-якому продуктовому магазині зараз можна знайти кілька сортів згущеного молока. Здавалося б, при такому достатку немає ніякої необхідності робити його будинку. Насправді така необхідність є. Роблячи згущенку для себе, ви можете покласти туди тільки те, що повинно бути в цьому продукті: молоко і цукор. Крім того, купивши молоко у знайомої молочниці, ви можете бути твердо впевнені в його якості, а відповідно, і в якості згущеного молока.
Вам знадобиться
    • Молоко 0,5 л
    • Цукор 250 г
    • Невелика каструля
    • Ложка або дерев'яна лопатка
    • Віночок
Інструкція
1
Вилийте молоко в чисто вимиту каструлю. Акуратно насипте туди ж цукор. Робіть це невеликими порціями. Ретельно розмішайте цукор віночком до повного його розчинення. Намагайтеся молоко при цьому не збивати.
2
Поставте каструлю на повільний вогонь. Під час варіння постійно перемішуйте суміш, щоб не утворювалося грудок і щоб сгущенка не підгоріла. Скільки часу потрібно варити - з'ясовується досвідченим шляхом, багато залежить від якості молока і від конфорки. Але дочекайтеся, поки суміш стане густою
3
Зніміть згущенку з вогню і охолодіть. Можна це зробити як при кімнатній температурі, так і в холодильнику. Домашню згущенку можна використовувати, наприклад, для приготування крему. Вам будуть потрібні рівні частини згущенки і масла. Їх треба ретельно перемішати до отримання однорідної маси. Можна додати кілька крапель лимонного соку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=F_LNn9WmA0o
Зверніть увагу
Домашня сгущенка має не білий, а жовтуватий колір. Каструлю краще взяти з товстими стінками.
Корисна порада
Для приготування згущеного молока можна використовувати сухе молоко. Попередньо його необхідно розвести до потрібної консістенціі.По цьому ж рецепту робляться згущені вершки. Вершки краще брати середньої жирності. 250 г цукру - це мінімальне його кількість для 1 пляшки молока. Цукру може бути і більше, тоді молоко буде густіти швидше.