Як вставити зміст.

Зміст є обов'язковою частиною будь-якого текстового документа. Оформляється воно на окремій сторінці на початку або в кінці документа. Зміст переставляє собою перелік окремих розділів із заголовками різного рівня. Як правило, розділи і підрозділи перераховуються із зазначенням сторінок їх розміщення. Текстові редактори дозволяють швидко сформувати і вставити вміст в документ за допомогою спеціальних засобів. Зміст створюється на основі заданої структури документа для повністю готового тексту.
Інструкція
1
Відкрийте файл документа в додатку Microsoft Word. На окремій сторінці документа зверху напишіть « Зміст » і переведіть курсор на новий рядок. В головному меню редактора виберіть пункти «Вставка» - «Посилання» - «Зміст і покажчики». На екрані з'явиться вікно, в якому потрібно задати параметри змісту до поточного документа.
2
Перейдіть в даному вікні у вкладку «Зміст». Увімкніть відповідні прапорці для показу нумерації рядків і виберіть у списку бажаний заповнювач для рядка списку знімків. В поле «Формати» встановіть зовнішній вигляд змісту і задайте кількість рівнів заголовків, використовуваних при його створенні.
3
Перевірте, щоб заданий число рівнів відповідало фактичній наявності рівнів заголовків в документі. Для цього натисніть у вікні кнопку «Параметри ...». З'явиться віконце «Параметри змісту». У ньому зазначено всі доступні стилі заголовків і навпроти кожного заголовка проставлений його рівень для змісту. Якщо заголовків в документі використовувалося більше або в іншому порядку, ніж встановлено, задайте свою нумерацію рівнів. Для цього знайдіть у списку потрібний стиль заголовка. В поле, навпроти нього, проставте необхідний вам рівень його відображення у змісті.
4
При бажанні задайте стиль форматування тексту змісту. Для цього у вікні «Зміст і покажчики" клікніть кнопку «Змінити ...». Встановіть тип, розмір шрифтів і решта форматування тексту в змісті. Збережіть всі зроблені зміни за допомогою кнопки "Ок".
5
Після завершення всіх налаштувань у вікні «Зміст і покажчики" клікніть кнопку «Ок». Зміст документа відобразиться на поточному аркуші.