Як побудувати гірку зі снігу.

Одним з найкумедніших зимових розваг є снігова гірка, а вірніше катання з неї. Особливо гірка привертає увагу дітей, та й дорослі не проти випробувати вихор ні з чим незрівнянних відчуттів. Зробити її можна практично на самому початку зими, як тільки випаде необхідну кількість снігу і настане період холодів.
Вам знадобиться
  • -лопата
  • -Достатньо кількість снігу
  • -холодне вода
Інструкція
1
Візьміть широку снігову лопату. Купити її можна в господарському магазині. Згріб сніг в купу, ніж вона буде вище, тим краще. Якщо ви робите гірку для маленької дитини, краще зробіть її не сильно високою.
2
Надайте форму вашому творінню. Ширина гірки повинна бути близько 1,5 метра, а ще краще 2 метра. Висоту вибирайте на свій розсуд. Довжина може дорівнювати 3-5 метрам і більше. Оптимальним варіантом вважається п'ятиметрова гірка.
3
Бортики можете не робити, вони утворюються самі, коли ви почнете заливати гірку. А ось щаблі зробіть з високою частини. Для цього утрамбуйте сніг і зробіть невеликі пріступкі, видаляючи надлишки снігу лопатою. Якщо гірка висока, а підйом вийшов крутим, то зробіть ступені шириною близько 50 сантиметрів, так буде безпечніше по ним підніматися.
4
Залийте гірку водою. Бажано робити це зі шланга з розпилювачем або звичайною лійки. Використовуйте тільки холодну воду, а гаряча може зіпсувати всі ваші праці. Щаблі краще не заливайте.
5
Після першого поливу дайте воді замерзнути. Потім пролийте гірку ще на кілька раз, поки поверхня льоду не вийде рівною без горбів. Якщо місцями утворилися глибокі виїмки, засипте їх снігом і змочіть водою. Підсипайте і поливайте доти, поки вони не зрівняються з основною крижаної масою.
6
Як тільки лід повністю замерзне, можете починати кататися. Не забудьте взяти санки-Ледянка або звичайний щільний картон, так швидкість с'езжанія з гірки буде значно вище. Дітям до трьох років бажано кататися в парі з одним із батьків.