Як вибрати першу взуття.

Малюк, особливо перший рік свого життя, росте дуже швидко. Перший переворот зі спини на животик, перший зуб, перше слово, перші кроки: дитина стрімко розвивається і з кожним днем стає тямущі і цікавіше. Природно, кожному батькові хочеться, щоб розвитку малюка нічого не заважало. Для цього мамі і татові слід з особливою серйозністю підходити до вибору пристосувань, що допомагають розвиватися малюкові правильно. До таких речей відноситься, наприклад, перша взуття дитини.
Інструкція
1
Для малюка, ще не зробив свої перші кроки, підійдуть легкі пінетки або м'які шкіряні черевички. Головне, щоб така перша дитяча взуття була виготовлена з натуральних матеріалів і була досить вільною.
2
Для дітей, вже початківців самостійно ходити, першу взуття необхідно вибирати дуже грамотно, враховуючи рекомендації досвідчених дитячих лікарів-ортопедів.
3
При виборі першої дитячого взуття слід звертати увагу на її фірму-виробника. Краще довіряти відомим торговим маркам. Славиться своєю високою якістю та зручністю російська, німецька та скандинавська дитяча взуття . Моделі інших виробників розраховані в основному на малят «західного типу», стопа яких набагато вже, а вз'ем менше.
4
При виборі першого взуття для дитини слід звернути увагу на конфігурацію сліду. Він повинен бути анатомічної форми, з профільованою п'ятою, з підтримкою для обох склепінь дитячої стопи.
5
Вибирати першу взуття для дитини слід з щільною цільної підошвою анатомічної форми. Підошва не повинна бути слизькою, занадто гнучкою і важкою.
6
На першій взуття для дитини обов'язково повинен бути присутнім невисокий каблучок (5-7мм). Завдяки каблучку тяжкість тіла малюка розподіляється рівномірно по всій площі стопи. Невеликий каблук допомагає карапузові підтримувати рівновагу при пересуванні. Крім цього, наявність каблучка на дитячого взуття благотворно позначається на поставі дитини. Ідеальним варіантом розташування каблучка вважається його продовження на внутрішню поверхню стопи.
7
При виборі першого взуття для дитини слід звертати увагу на задник. Він обов'язково повинен бути суцільним, щільним і високим. Бажано наявність кант-валика у верхній частині задника. Він потрібен для того, щоб взуття не натирало малюкові ніжки.
8
Мисок у першої дитячого взуття повинен мати округлу або трапецевидную форму. Саме за такої умови малюк зможе вільно ворушити пальчиками на ногах. Не варто вибирати для дитини взуття «на виріст». Відстань від великого пальчика до переднього краю взуття не повинно бути більше 1,5 см.
9
Борта першої дитячого взуття повинні бути досить щільними і високими.
10
Краще вибрати для малюка взуття на липучці або шнурівці. Тільки вони дозволяють домогтися найкращого облягання ніжки.
11
Щоб не помилитися у виборі першого взуття для дитини, краще брати його з собою, щоб прямо в магазині переконатися в її зручності і правильно вибраному розмірі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P3_ikFcRDuc