Як почати свою статтю.

Будь-яка людина, що працює над написанням текстів, визнає: почати статтю - найскладніша частина роботи над нею. Багато хто може годинами сидіти перед чистим аркушем, не знаючи, з чого ж їм все-таки почати. Найчастіше справа в тому, що людям постійно не подобається, як виглядає їх вступ. Але є ряд перевірених способів впоратися з цим.
Вам знадобиться
  • 1. Тема статті.
  • 2. Приблизний план змісту тексту.
Інструкція
1
Всяка стаття починається з підготовки матеріалу. Перед тим, як ви почнете писати, вам необхідно зібрати різні матеріали, які можуть вам стати в нагоді. Ними можуть стати думки різних людей, результати соціологічних опитувань, уже раніше написані статті на цю тему і так далі.
2
Коли матеріали підготовлені, перед вами постає чистий аркуш. У цій ситуації будь-яке можливе початок статті починає здаватися людям поганим. Це звичайна справа, коли пишеш кілька слів, а потім відразу ж їх переш. Вихід з такої ситуації - змусьте себе просто почати писати. Не важливо, сподобається вам написане чи ні, коли лист перестає бути чистим, стає простіше.
3
Щоб правильно почати свою статтю уникайте вступних штампів і кліше. Такі фрази як: "нині", "в сучасному світі все більше", "з давніх часів" давно заїжджених і не несуть в собі сенсу. Подібні мовні звороти прийнято називати "водою". Так як вони розбавляють текст непотрібною і порожньою інформацією.
4
На початку статті, як вступного абзацу, може даватися загальне уявлення про описуваної вами проблемі. Відомі і значущі факти плавно підведуть текст до вашої теми.
5
У вступному абзаці можна також розповісти забавну історію або який-небудь анекдот. Єдина умова - це має бути доречно і допоможе ввести читача в курс справи.
6
Почати свою статтю можна з цікавої статистики по заданій темі. Проаналізуйте пов'язані з описуваної проблемою цікаві для читачів факти, і приведіть соотвествующие статистичні висновки. Важливо, щоб факти були незвичайними, вражаючими або навіть шокуючими.
Зверніть увагу
Не чекайте натхнення - воно може ніколи не прийти.
Корисна порада
Якщо потрібні слова вперто не приходять в голову, спробуйте прогулятися. Ви відволічетеся, і свіже повітря допоможе вам зібратися з думками.