Як почистити кондиціонер. Як заправити самому кондиціонер холодоагентом.

Необхідність чистки кондиціонера виникає в декількох випадках. З кондиціонера може піти запах, а з його внутрішнього блоку - закапати вода. Також техніка може почати тріщати, шуміти. Та й фільтри з часом чорніють, якщо їх регулярно не чистити. Ці та інші проблеми з кондиціонером, як правило, з'являються саме через те, що техніка може не чиститься роками.
Інструкція
1
Отже, спершу візьміться двома руками за грати і потягніть її на себе. Потім підніміть кришку кондиціонера вгору і витягніть фільтр, піднімаючи його за нижню частину. Далі вам потрібно ретельно промити фільтр під струменем теплої води. Застосування чистячих засобів допускається.
2
Якщо ваш кондиціонер почав видавати неприємний запах, сходіть в аптеку, щоб купити там дезінфікуючий розчин, залишивши фільтри сушитися. Зазначені кошти мають бути виготовлені на спиртовій основі. Хоча це не обов'язкова умова. Оптимальний обсяг - 0,5 л.
3
Відкрийте кришку агрегату, витягнете пилові сітки, включите розпорошення антисептичного розчину так, щоб бризки розчину затягувалися всередину радіатора охолоджувача. Це займе всього лише пару-трійку хвилин. Протягом 10 хвилин неприємний запах повинен зникнути практично повністю.
4
Коли фільтр висохне, вставте його на своє місце. Без фільтра експлуатувати кондиціонер вкрай небажано, тому що він захищає як ваші легені, так і теплообмінник внутрішнього блоку. Якщо теплообмінник буде запилений, значно впаде ефективність роботи агрегату.
5
Також не забувайте про стан зовнішнього блоку. Забитий брудом, пилом і пухом теплообмінник цього блоку стає причиною падіння ефективності роботи кондиціонера і зростання навантаження на нього. Агрегат гріється і в кінцевому підсумку виходить з ладу, якщо продовжувати ігнорувати його стан.
6
Якщо почала капати вода з внутрішнього блоку вашого кондиціонера , значить, швидше за все, забився дренажний трубопровід. Постарайтеся (якщо це можливо) дістатися до дренажу агрегату і гарненько дмухнути в дренажну трубку, з якої капала вода. Пробка з бруду або ще чогось іншого повинна піти на вулицю. Все одно викличте спеціаліста з очищення кондиціонера , навіть якщо пробка пішла. Адже таку роботу ви вже навряд чи самі зможете якісно зробити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IKUzgR6hjwQ