Як змінити себе зовні. Як змінити самого себе.

Будь-яка жінка за визначенням стежить за своєю зовнішністю: волосся, обличчя і одяг повинні бути, як мінімум, в порядку, а в ідеалі - красива укладка, помірний макіяж, стильний костюм. А й собі самій, і оточуючим рано чи пізно звичайний образ приїдається, хочеться чогось нового, незвичайного. Щоб отримати нові враження і знову звернути на себе увагу, вам потрібно змінити себе хоча б зовні.
Інструкція
1
Макіяж.Сменіте колір тіней. Якщо ви не користувалися ними, то почніть. Якщо користувалися пастельними тонами, виберіть насичений колір. Нехай вас не лякає його агресивність, зараз це саме те, що вам потрібно. Змініть кольору тональної пудри і рум'ян, сместите акценти. Додайте деталі, якими раніше не користувалися: блискітки, стрілки, мушки. Те ж стосується і помади.
2
Манікюр.В повсякденного життя ви, швидше за все, користуєтеся прозорим або світло-рожевим кольором. Виберіть що-небудь помірно яскраве. Змініть форму і довжину нігтів, можете наклеїти штучні.
3
Пріческа.К ваших послуг весь спектр косметичних салонів: стрижка, забарвлення, завивка, афропріческі. всього не перелічити. Вибирайте новий стиль у відповідності зі своїми потребами і можливостями. Але принцип простий: якщо ви п'ять років носили волосся довжиною до колін, саме час обстригтися до плечей. Навіть якщо втрачати волосся дуже шкода.
4
Одежда.Она повинна гармоніювати з новою зачіскою і новим макіяжем. Орієнтуйтеся на особливості своєї фігури (зріст, об'єм грудей, талію, ноги), але кардинально змініть напрямок. Якщо ви були суворої бізнес-леді в окулярах, то надіньте контактні лінзи і наряд хіпі з безліччю нитяних прикрас на голові і руках.
5
Манери.Поведеніе швидше відноситься до внутрішніх змін, але, якщо ви зміните всі кольори і форми і залишитеся такий же сором'язливою і боязкою, перемін ніхто не відчує, в тому числі і ви. Не соромтеся свого нового образу, відповідайте йому, відчувайте себе зручно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qHg8nYhXCgQ