Як проводжати масницю.

Проводи Масляної (а по-іншому - зими або Костроми) - стародавнє слов'янське свято, запозичений Православною церквою з язичництва. Наприкінці масових гулянь, що тривали протягом тижня, люди робили з соломи і спалювали опудало зими. Іноді його називали Масляною, Костромой, Марою, іншими іменами, в залежності від області. Це свято знаменував остаточну перемогу тепла над холодом і поворот сонця «на весну».
Інструкція
1
Традиційне блюдо, що подається на масницю - млинці. Це символ весняного сонця, яке відтепер і надалі висвітлюватиме землю яскравіше. Такий статус вони придбали завдяки своїй округлій формі і золотавого кольору. Млинці їдять просто так, намазав вершковим маслом, з варенням, ікрою, рибою, м'ясом, цукром.
2
Масляний тиждень в православному календарі називається сиропустной, тобто в цей час можна їсти рибу, молочні продукти і яйця, але виключено м'ясо. Млинці, до складу яких входять молоко (свіже або кисле, можна кефір), яйця і вершкове масло, відповідають цим канонам.
3
Кожен день масниці присвячувався відвідуванню родичів: тещині млинці, посиденьки зовиці і так далі.
4
В останній день масниці народ всім миром робить солом'яне опудало Масниці, або Зими, і ставить посеред розкладених полін. Зиму спочатку славословлять, а потім просять піти і підпалюють.
5
Наступний день після масляного тижня - Чистий Четвер, перший день Великого посту, який передує Великодню. В цей день за суворими канонами пропонується строгий піст, в деяких випадках не допускається навіть споживання рідини. Дотримання цього правило необов'язково, якщо людина не готова морально і фізично голодувати протягом доби. Досить просто виключити їжу тваринного походження: м'ясо, молоко, рибу, яйця.