Як пофарбувати руде волосся.

Володарі рудого волосся - особливі люди. У них дуже ніжна, часто світла шкіра і такий же світлий волосяний покрив. Фарбувати руді волосся в принципово інший небезпечно, так як новий відтінок може візуально зіпсувати колір обличчя і весь зовнішній вигляд, а повернути все на свої місця буде дуже важко.
Інструкція
1
Здебільшого людині підходять ті кольори і пігменти, якими його наділили природа і батьки. Природний колір волосся тільки в рідкісних випадках псує людину. Тому починати потрібно з відтінку, близького до вашого натурального.
2
Всілякі відтінки блонд при світлій шкірі зроблять вас безбарвними. Вибирайте середні і темні кольори, що контрастують з кольором вашого обличчя: каштанові, середньо- і темно-русяве, шоколадні.
3
Наближайтеся до бажаного відтінку поступово, змінюючи колір на тон-півтону за раз. Враховуйте, що у фарбі не повинно бути червоних відтінків - вони вже є у вашому природному волосі.
4
Радьтеся зі стилістом. Бачачи стан і структуру вашого волоса, він може підібрати вам колір, який напевно підійде. Крім того, фахівець може визначити, наскільки часто і якими фарбами для волосся вам варто користуватися.
До фарбування волосся вдаються практично всі жінки. Сучасні фарби дуже щадним чином впливають на шевелюру, тому навіть якщо новий образ вас не влаштує, його можна досить швидко повернути в первозданний вигляд. Але якщо у вас руді волосся, не поспішайте експериментувати.
Вам знадобиться
  • -оттеночний шампунь;
  • -фарби для волосся коричневого або чорного кольору;
  • -салон-перукарня.
Інструкція
1
Колір волосся залежить від переваги тих чи інших Пігментується речовин. Вони впливають не лише на окрас, але і на жорсткість волоса, його товщину, сприйнятливість до окрашіванію.Краска впливає наступним чином. Пероксид водню (а саме він є основною діючою речовиною багатьох фарб) розкриває лусочки, з яких складаються волосини, вимиває натуральні пігменти і заміщає їх новим кольором. Після чого лусочки знову закриваються, і колір залишається у волоссі. Але руде волосся володіють такою структурою, що складно передбачити, як вони відреагують на фарбування.
2
Якщо ви захочете поміняти природний насичений рудий колір волосся, краще зверніться в салон-перукарню. Про першу проблему вже відомо: таке волосся складно фарбуються. Найшкідливіше, що вас чекає, якщо ви спробуйте забарвитися самостійно, - новий колір волосся просто не ляже або буде тьмяним, невиразним і швидко вимиється. Але ви можете і сильно зіпсувати волосся, тому перед зміною іміджу добре подумайте. По-друге, краще піти до професіоналів, оскільки у рудих людей зазвичай специфічна зовнішність - світла веснянкувата шкіра з рожевим відтінком, руді брови і вії. Тому необхідно підібрати правильний відтінок волосся.
3
Зазвичай рудим рекомендують перефарбовуватися в чорний або насичено-коричневий колір. Перед тим, як застосовувати стійку фарбу, спробуйте тіні для волосся або відтінків шампуні. Вони змиються за один два рази, зате ви зможете зрозуміти, чи підходить вам цей цвет.Само фарбування відбувається за інструкцією на фарбі: розведіть компоненти, перемішайте їх, нанесіть на волосся, почекайте вказану кількість часу, змийте речовина з голови. Коли волосся висохне, подивіться на результат в дзеркалі.
Корисна порада
Альтернативою фарбуванню може стати мелірування, яке дуже добре виглядає і трохи краще лягати на непередбачувані руде волосся.