Як переробити диван. Як переробити спинку тахти.

Старий диван може ще довгий час послужити вам, якщо ви проявите свої дизайнерські здібності і займетеся його переробкою. Щоб оновити диван , зовсім не потрібно міняти його несучу конструкцію.
Вам знадобиться
  • Викрутка, набір гайкових ключів, плоскогубці, молоток, степлер будівельний, шуруповерт, саморізи, клей ПВА, швейна машинка, ножиці, крейда, тканина для оббивки, щільна тканина (бязь), тасьма.
Інструкція
1
Для простоти розглянемо, як може бути перероблений диван а типу «книжка». Перш за все, диван слід акуратно розібрати. Для цього зніміть підлокітники. Підніміть сидіння диван а і знайдіть болт, який зазвичай розташований в декількох сантиметрах від кута. Ймовірно, вам знадобитися напарник, який утримуватиме сидінні в піднятому стані, інакше вам важко буде дістатися до місця кріплення болта.
2
Отсоедините замок, котрий поєднує спинку, сидіння і боковину. Спочатку відгвинтите замки від бічної царги (рамки). Спинку і сидіння підніміть вгору і переверніть в розкладеному стані таким чином, щоб оббивка була на підлозі. Деталі (спинку, сидіння і замок) бажано помітити, щоб згодом не переплутати при складанні диван а. Відкрутіть замки.
3
За допомогою викрутки і плоскогубців вийміть скоби, які утримують стару оббивку. Зніміть чохли. Перевірте, чи не залишилося в місцях кріплення оббивки зламаних скоб. При необхідності видаліть їх або забийте, щоб згодом не поранитися.
4
Знявши тканину, видаліть старий наповнювач. У вас повинні залишитися тільки пружини. З поролону виріжте ножем деталі за розміром каркаса. Проклейте колючкуваті з'єднання столярним клеєм або клеєм ПВА. Настає етап збірки.
5
На пружинний блок натягніть щільну тканину, закріплюючи її по периметру дрібними цвяхами або будівельним степлером. Нанесіть на тканину і на поролонові деталі клей і приклейте поролон до тканини. Клейове з'єднання не дасть поролону з'їхати під оббивкою.
6
поролону оклейте і підлокітники. Можна наклеїти на поролон накладки з синтепону, вони усунуть виникнення статичного заряду між оббивкою і поролоном.
7
Старі чохли розмітьте крейдою з боку вивороту, після чого розпоріть шви. Деталі від кожного чохла складіть в окрему стопку. Підготовлені деталі розкладіть на вивороті нової оббивної тканини. Перенесіть контури старої оббивки на нову тканину. Виріжте деталі нової оббивки і по заздалегідь зробленим мітках прострочите їх.
8
Нові чохли надіньте на каркас, орієнтуючись по слідах від дужок на ньому. Кути слід виставити від центру деталі і оббивати почергово в обидві сторони. Спочатку обробіть довгі, а потім короткі сторони деталей.
9
При складанні диван а встановіть замки в спинку згідно мітках, які ви поставили при розбиранні. Встановіть замки на боковини. Встановіть самі боковини за місцем їх розташування. Перевірте надійність кріплення. Тільки що ви своїми власними руками відремонтували диван , перетворивши його на витвір мистецтва. Залишилося насолодитися плодами своєї праці.