Як пофарбувати металликом.

Фарбування автомобіля необхідна з різних причин - це і пошкодження після аварії, при появі іржі в місцях невеликих вм'ятин або подряпин, або просто для зміни дизайну і додання нового образу машині. Фарбування металликом є однією з найпоширеніших, оскільки цей метод застосовують багато заводи-виробники. Колірна гамма дуже різноманітна, і металік додає більш м'які кольори. Як і будь-який тип фарбування, цей спосіб має свої особливості та нюанси.
Інструкція
1
Зашліфуйте поверхню автомобіля і заклейте папером, плівкою ті місця, які не повинні бути пофарбовані (скла, ручки). Потім помістіть машину в малярську камеру.
2
Знежирте автомобіль за допомогою спеціальної антісіліконовой рідини. Візьміть дві сухих серветки і промочите одну з них даної рідиною, і нанесіть на кузов, а другий серветкою протріть насухо. Приділяйте цьому особливу увагу, інакше свіжа фарба може погано лягти на автомобіль.
3
Проведіть обдув машини, який необхідний перед знежиренням і після нього. За допомогою даної операції ви видалите пил, залишки шпаклівки. Ретельно стежте за щілинами, прорізами, решітками - всі вони повинні бути обдутий.
4
Нанесіть перший шар фарби, який повинен забити плями грунтовки і додати поверхні однорідний вид. Якщо цього зробити не вдалося, то повторіть процедуру доти, поки не досягнете рівного і рівномірно пофарбованого кузова.
5
Досягніть того, щоб останній забарвлений шар поматовел, і нанесіть фінальний відповідальний шар, який повинен розпорошуватися рівномірно, методом напила. Накладіть його без смуг і плям.
6
Нанесіть лак на пофарбовану поверхню в два-три шари, після кожного шару потрібна сушка і перевірка на отліп. Після лакування можна прискорити завершальний процес сушки шляхом підвищення температури в малярської камері.