Як завантажити фільм на айфон. завантажити фільм на iphone.

Як і багато мобільні телефони, iPhone вміє відтворювати відеозаписи, а великий дисплей цього гаджета дає можливість дивитися на ньому фільми без особливих незручностей. Відео на iPhone можна дивитися і в мережі онлайн, але оскільки доступ до високошвидкісного інтернету є не скрізь, краще завантажити кілька фільмів в пам'ять.
Інструкція
1
Слід зазначити, що стандартний програвач iPhone відтворює тільки відео в форматах MPEG4, M4V і MOV, тому для завантаження потрібно приготувати фільми в одному з цих форматів. Фільми можна скачати з будь-якого доступного торрент-трекера або переконвертувати наявні файли за допомогою одного з безкоштовних конвертерів: Movies2iPhone, Free Video to iPhone Converter, WinAvi iPod Video Converter і т.п.
2
Щойно фільми в потрібному форматі будуть готові, можна приступати до їх завантаженні в iPhone. Для цього підключіть iPhone за допомогою USB кабелю до комп'ютера і запустіть на ньому програму iTunes. У лівій частині вікна iTunes розташовано меню. Відкрийте розділ «Фільми» та перетягніть приготовлені файли у вікно програми. Фільми будуть додані до бібліотеки iTunes на комп'ютері.
3
Тепер їх потрібно завантажити в iPhone. У лівій частині вікна iTunes знайдіть розділ iPhone і перетягніть в нього фільми. Запускається процес синхронізації, про що ви дізнаєтеся по відповідного напису у верхній частині вікна iTunes і на дисплеї iPhone. Після завершення синхронізації перейдіть в розділ iPod на своєму телефоні, виберіть «Відео» і приступайте до перегляду.
Процес додавання відео в iPhone зводиться до трьох послідовним діям: підготовці файлу, додаванню обраного файлу в медіатеку iTunes і синхронізації комп'ютера з iPhone. Як відомо, iPhone здатний відтворювати тільки формати H.264/MPEG-4. Тому починати слід з конвертації потрібного файлу в доступний iPhone формат.
Вам знадобиться
  • - iTunes;
  • - Movies2iPhone або iSquint
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму Movies2iPhone, здатну конвертувати практично будь-які формати - Divx, Xvid, avi, mpeg, wmv, asf, mov, vob та інші (для Windows XP і Windows Vista).
2
Запустіть програму і вкажіть шлях до потрібного файлу в поле Select Movie to Convert на вкладці Convert (для Windows XP і Windows Vista).
3
Вкажіть місце збереження конвертованого файлу в поле Select the Output Folder і натисніть кнопку Convert the Movie to my iPhone (для Windows XP і Windows Vista).
4
Дочекайтеся закінчення процесу конвертації файлу в потрібний формат (для Windows XP і Windows Vista).
5
Запустіть програму iSquint, що є обрізаною версією VisualHub (для Mac OS).
6
Вкажіть шлях до потрібного файлу і натисніть кнопку Start для виконання команди (для Mac OS).
7
Запустіть програму iTunes на комп'ютері і перейдіть в меню «Файл» в вехньої панелі програми.
8
Виберіть пункт «Додати файл в медіатеку» для додавання одиничного файлу або «Додати папку в медіатеку» для додавання вмісту всієї папки.
9
Вкажіть необхідний файл або папку у вікні, програми та натисніть кнопку «Відкрити» .Альтернатівним і більш простим способом переміщення файлів є спосіб drag-and-drop (перетягування) файлів в поле програми.
10
Підключіть iPhone до комп'ютера і дочекайтеся появи діалогового вікна синхронізації пристрою.
11
Перейдіть на вкладку «Фільми» і застосуєте прапорець на полі «Автоматично включати».
12
Застосуйте прапорець на полі «Синхронізувати всі фільми» для перенесення всіх відеофайлів або на поле «Синхронізувати обрані фільми» для копіювання обраних файлів.
13
Вкажіть потрібний файл і натисніть кнопку «Синхронізувати» у нижній правій частині вікна програми.
14
Дочекайтеся закінчення синхронізації і від'єднайте iPhone.