Як увійти в автозавантаження.

В будь-який з версій операційної системи Windows можна подивитися, які програми стартують одночасно із запуском системи і при необхідності прибрати зайві додатки з автозавантаження.
Інструкція
1
Розділ «Автозавантаження» знаходиться в системному меню «Конфігурація системи». Для виклику меню використовуйте «гарячі клавіші» Win + R (одночасне натискання клавіші з логотипом Windows і клавіші R). У вікні введіть команду msconfig і натисніть кнопку «ОК» або клавішу Enter.
2
Можна використовувати й інший спосіб. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть команду «Виконати». Якщо у вас Windows 7, знайти команду «Виконати» можна в розділі «Усі програми» - «Стандартні». В поле вводу введіть msconfig і натисніть Enter або «ОК».
3
У діалоговому вікні клацніть на закладці «Автозавантаження». Це саме те місце, де можна заборонити або дозволити тій чи іншій програмі запуск в момент завантаження Windows. Встановивши прапорець поруч з додатком, ви включите його автозагрузку , а знявши прапорець - вимкніть.
Корисна порада
Будьте особливо уважні, налаштовуючи автозагрузку, і не вимикайте автозапуск тих додатків, назви які вам невідомі - ви можете відключити запуск важливих системних додатків.