Як поставити бризковики.

Бризговіки - це гнучкі пластини, які зроблені з міцної гуми або еластичного пластику. Вони можуть експлуатуватися при температурі від -50 до +50. Бризговіки можуть бути саморобними або купленими в магазині, або універсальними. Основна їх мета - це затримка вилітають з-під коліс каменів, піску, бруду, що дозволяє вберегти машину від дрібних тріщин і подряпин. Їх установка на кожну модель автомобіля різна, але в цілому можна виділити універсальний підхід.
Інструкція
1
Купіть в автомагазині бризковики для вашої моделі автомобіля або універсальні. Запасіться необхідним інструментом: дрилем, свердлом, ключем "на 10", викруткою, лінійкою і олівцем, або будь-яким іншим пишучим засобом.
2
Для установки передніх бризковиків зробіть поворот коліс під зручним кутом, або зовсім зніміть їх. Викриття саморізи (зазвичай три з боку колеса і один-два з боку днища) або дістаньте пістони, за допомогою яких кріпляться підкрилки.
3
Протріть ганчіркою, яку змочіть в спирті, місця, куди буде встановлений бризговики, для знежирення і зняття бруду з поверхні.
4
Прикладіть бризговики до місця його кріплення і олівцем намітьте отвори. Потім по мітках за допомогою дриля зробіть ці отвори, і прикрутіть бризговики саморізами або вставте пістони.
5
Для установки задніх бризковиків знову поверніть колеса і дістаньте пістони, повторивши ті ж дії, що і з передніми. Але, тут перед установкою видалите знімні пластини. Їхнє місце займуть кріпильні скоби, які повинні поставлятися в комплекті.
6
Виступаючі частини гуми по верхньому і боковому краях акуратно обріжте, якщо хочете. Це дозволить бризковики повторити контур підкрилки, і під «надлишки» не збиратиметься сніг, сіль, пісок і вода. Встановіть колеса на колишнє місце і прокотіться по піску. З боку нового бризковика буде повна тиша, а, отже, і чистота.